A szüfrazsett

Suffragette

Movieaddicts.hu
2015/11/24

A kor, amikor keményebb volt nőnek lenni, mint valaha
Nem könnyű és szórakoztató film tehát a Szüfrazsett, de annál fontosabb és értékesebb, amit minden nőnek és férfinak meg kellene néznie – együtt. Több

Hetediksor.hu
2015/11/26

Nem kapunk hatalmas drámai fordulatokat, de néhány szívet-tépő jelenet képes átsegíteni az amúgy olykor unalomba fulladó részeket. De A szüfrazsett egy olyan film, ami a mozitermet végignézve látszólag nőknek szól, de valójában nőkről szól és mindenkinek ajánlott a témakör mivolta miatt. Több

Revizoronline.com
2015/11/28

Konyhában a helye?
A szüfrazsett címéhez hűen harcos dédanyáinknak állít emléket, avagy konyhától a közéletig. HUNGLER TÍMEA KRITIKÁJA. Több

Vox.hu
2015/12/03

Értékelés: 7.5/10
Alig hittem, mégis igaz, hogy a nők szavazati jogát kiharcoló szüfrazsett mozgalmakról száz év alatt ez idáig egyetlen mozifilm sem készült, míg mondjuk a fekete polgárjogi mozgalmak témájában szinte minden évben napvilágot lát egy-egy mozgókép. Ezen a siralmas helyzeten próbál változtatni A szüfrazsett című mozi. Több

Filmtekercs.hu
2015/12/27

Girl power
Jól tudjuk, a mosónők korán halnak – voltak azonban Nagy-Britanniában olyanok, aki ebbe nem akartak beletörődni. Róluk szól A szüfrazsett. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!