A szüfrazsett

Suffragette

2024.02.06 Dorkateo

A történet megrendítő. Nők olyan áldozatot hoztak a saját és a többi nő jogai érdekében, ami messze túlmutat a hősiességen. Ugyanakkor nem vagyok meggyőződve róla, hogy az erőszak a megfelelő út. Filmként sajnos csak átlagos lett.

2018.02.07 Artemisia

A film egy újabb érv a szüfrazsett-mozgalom dicsérete mellett. Szórakoztató-alkotásként is csak jót lehet mondani róla, hiszen feszült cselekményvezetés mellett mélyen szántó érzelmeket, erőteljes drámai elemeket ad át egy megható, érdekfeszítő törté... Több

2017.07.30 Berto49

Minden megértésem és sajnálatom a filmen ábrázolt hölgyeknek, mert szörnyű sorsuk volt, de valahogy nagyon sablonosnak éreztem a történetük vászonra vitelét. Olvastam a mozgalom egyik vezéralakjának, Emmeline Pankhurst rövid életrajzát, megdöbbentő, ... Több

2015.11.18 [email protected]

Érzelmileg megfogó történelmi dráma érdekes témával. Remek rendezés és színészi alakításban is hozza a színvonalat. Magával ragadott és igazi élményt nyújtott a film.

2016.11.25 Ercsi

Igazán érdekes darab A szüfrazsett és a dolog érdekességét tovább fokozza, hogy női rendező készített ez alkalommal filmet a nőkről, elsősorban a nőknek. De ettől még egy férfi is jól szórakozhat rajta.

2017.08.27 T.Andras

Akit érdekelnek a hasonló témájú filmek, azoknak biztosan tetszeni fog A szüfrazsett. Szerintem remekül összerakott alkotás, korrekt adatokkal, valós helyzetekkel. Tetszett.

2016.04.23 tamas84

Érdekelt a téma, ezért néztem meg, és bár nem tartom rossz filmnek, a forgatókönyv és a rendezés is kissé súlytalan. Ettől azért összetettebb ez a dolog, de ne akarjunk sokat. Mulligan remek alakítást hozott, benne még nagyon sok van.

2016.08.23 beus1987

Érdekes film volt, tetszetek a kosztümök, de nem nézném meg még egyszer.

2016.04.01 Mmaarrttoonn

Igazi filmdráma mély és erős érzelmekkel, érzelmileg magával ragadó jelenetekkel és ezek mellett hűen ábrázolja az adott kor problémáit és történelmileg is képet ad a nézőnek.

2015.12.09 Zsu99

Igazi szentimentális és romantikus film ami az adott kort nagyon jól ábrázolja. A kor társadalmi problémáját nagyon jól mutatja be is szemlélteti. Profi rendezés és színészi alakítás.

2017.07.12 klip

Értem én, hogy fontos témát dolgoz fel, és el kell mesélni ezt a történetet filmben, de mégis az az érzésem, mintha ez a film szándékosan a fesztiválszezonra készült volna. Na persze ettől még nem veszti el az erényeit. Komoly film, komoly mondanivalóval. Merem ajánlani.