The Suicide Squad – Az Öngyilkos osztag

The Suicide Squad

2022.01.23 BoBamburg

Hát lényegesen jobb volt, mint az előző Öngyilkos osztag film, de azért ez sem több, mint egy laza és humoros nyári mozi. Helyenként egész véresre vették a figurát, a poénok működtek, a történet pedig a szokásos faék egyszerű akciómozi.

2021.10.24 Spidey

Eléggé felemásak az érzéseim a filmmel kapcsolatban. Nagy Harley Quinn rajongó vagyok, de ez a film nem igazán adta vissza teljes egészében a személyiségét ismét. Alig várom, hogy egyszer végre Poison Ivy oldalán legyen egy ilyen látványos és nagy vo... Több

2021.11.22 Morpheus19

Végre egy tényleg jó DC-film, ami tisztában van azzal az abszurditással, hogy itt harisnyát hordó szuperemberek mentik meg a világot, így az egész egy imádnivaló, öntudatosan sekélyes B-film, ami sokkal őszintébb és szerethetőbb kettő, önmagát "komoly művészi alkotásként" beállító darabnál a közelmúltból.

2022.06.08 sptt

A szuperhősös filmek azok, amiket nagy duzzogva megnézek, és többnyire nem kell csalódnom. Nem várok túl sokat, de azt magabiztosan hozzák. Kiszámítható alapok és történet, rengeteg akció és CGI, semmi váratlan, egy-két közepes poén, rosszabb esetben... Több

2021.11.17 Csillagpor

Imádtam. Bolondság az egész, de Gunntól már csak ezt várhattuk. Kár, hogy nem volt kicsit kevesebb szereplő, hogy a főbb szereplők több időt kapjanak a vásznon. A patkányos csajszi kifejezetten érdekes hátterű volt.

2021.08.08 Szentgróti Patrik

Kicsit elfogult vagyok a DC-filmekkel, de a 2016-os verzióhoz képest nem nyújtott többet, mint amit vártam volna... sőt kicsit erőltetett volt. Idris Elba egész jól játszott benne, egy kicsit túltolták, az tény, hogy agymenés volt az egész, ami egy-k... Több

2021.10.03 freeman

Hányás.

2021.08.10 JackieJacky

Igazi kikapcsolódás

Végre egy olyan film a moziban, amely 2 órára kiragad a mindennapos mókuskerékből. Aki egy igazán jót akar szórakozni, az ne hagyja ki, és mielőbb nézze meg! James Gunn egyik legjobb agymenése lett ez a film.

2021.08.06 dadooo

Fuh, gyerkekek, na erre a filmre már nagy szükségünk volt. Atyaég, James Gunn eszeveszettül vicces és őrült filmet hozott össze. Ezt mindenkinek látnia kell!

2021.08.06 Csaba Végi Nézhetetlen

Borzalmas

Ez nem film, hanem valami agybeteg szüleménye. Nagy csalódás volt az első részhez képest.

2021.08.09 Metallothioneinek

Ámokfutás a javából

Na ez az agymenés is csak Gunn fejéből pattanhatott ki! XD Néhány jelenetet leszámítva végig szakadtam a röhögéstől. De tényleg. 3-an voltunk a moziteremben, így azt hiszem, elég ciki volt, ahogy egyszer-egyszer konkrétan felröhögtem. XD Minden hibája ellenére jó volt, és tényleg nagy elvárásokkal mentem ma moziba. A várt szintet szerintem hozta, nézzétek meg, ha egy jót akartok röhögni, na meg, ha egy sokkal jobb Öngyilkos osztagot szeretnétek látni! ;)

2021.08.05 emiel

Mondanom se kell, hogy messzemenően jobb lett, mint az előző film. Már annak is ilyennek kellett volna lennie. Ilyen poénokat csak Gunn tud gyártani, gyakorlatilag megmentette ennek a franchise-nak a büszkeségét.