Super 8

Super 8

2024.01.01 4EverAlfa

Ifjúsági sci-fi

A gyerekszereplőkre épített filmek – persze ha jók a gyerekszínészek – mindig beválnak, és egy sablonos történetet is elvisznek, ahogy ez itt is tetten érhető. A nem túl acélos sztorit a gyerekek játéka teszi élvezhetővé, habár a legvége, a katarzisnak szánt 4. típusú találkozás a főszereplő és az idegen között, az valahogy nem illett a képbe, de egy nagyon élvezhető film volt.

2017.05.05 mamiéstöti2

Ha valaki szereti a sci-fi-t és az ifjúsági kalandfilmeket, annak biztos nagy kedvence, de nekem az előbbi stílus nagyon idegen, az utóbbi hangulata pedig nem érezhető a kettősség miatt.

2021.03.30 elekm90

Steven Spielberg keze nagyon érződik a filmen, annak minden pozitív és negatív hozadékával. Audiovizuálisan nagyon rendben van, a gyerekek jól lettek összeválogatva, az első fele tök jó. Ugyanakkor a tipikus dramaturgia minden eleme fellelhető benne ... Több

2019.03.28 harnas1207

A stílus nagyon távol áll tőlem, de valamiért mégis lekötött a film. Hiába gyerekes, néha gagyi az egész, tudtam élvezni.

2019.05.12 petraszab

Nekem bejött az az atmoszféra amit a film teremtett. Történetben erős volt, főleg aki szereti ezt a világot. A karaktereket is jól eltalálták.

2017.04.02 TribeBubu

Ez olyan volt, mintha a rendező előkotorta volna a gyerekkorában kitalált béna szörnyfilmjének ötletét, és leforgatta volna egy magas költségvetésű béna szörnyfilmként. A rendezés nagyon szép, (bár Abramsnél nem tudom hova tenni ezeket a vélhetőleg u... Több

2016.04.18 Zsceeeka

Tetszett a film , a gyerekszínészek is jól játszottak ,az fjabbik Fanning lány igazán dicsérendőt alkotott, a történet maga pedig érdekes és elég egyedi volt , ajánlani tudom a sci-fi filmek szerelmeseinek.

2019.01.12 Deniel

Ez egy igazán gyerek sci-fi, már már kimeríti a mese kategóriát, de amit a gyerekek letolnak benne az egyszerűen zseniális! Ezért szeretem a gyerekszereplős filmeket, mert ők egyszerűen magukat adják. Nagyon jól játszanak az erőlködés legkisebb jele ... Több

2015.06.14 Tomi

Egy nagyszerű film igazán jó történettel. Izgalmakból nem volt hiány, a maga 112 percével végig lekötött. A gyerekszínészek jók voltak. Egy kedves kis film ajánlani tudom mindenkinek.

2015.06.04 era93

Amolyan nesze semmi fogd meg jól, látványos effektek de semmi többet nem kapunk. Maga a sztori elhanyagolható, mondhatni könnyen felejthető így hát nem is érthető, mi lett volna a lényeg.

2015.12.28 kocoska20

Sokkal hihetőbb, izgalmasabb és félelmetesebb volt mint a mai horror filmnek többsége. Készíthetnének több, hasonló misztikus elemekkel átszőtt horrort.

2015.05.21 krisztike18

Az első szerelem, a nagy nyári kalandok és a világra való rácsodálkozás filmje ez, igazi nosztalgiatrip, amiből még a CGI szörny és a cselekmény logikai bakijai sem tudták kiölni a szívet és a lelket. Kamaszkorunk legszebb, rémisztő nyara.

2015.01.26 ferdi95

A történet nem teljesen jól kidolgozott de a képek és a kameratechnika odatette ezt a filmet, elég rég láttam de még mindig jó emlékkel gondolok rá vissza!

2014.11.07 varjú

Nagyon testszett, pont jókor lovagolta meg a retro hullámot. A gyerekszereplők nagyon jól lettek összeválogatva, a díszlet is nagyon jól sikerült. Az pedig külön tetszik, hogy látjuk működés közben a Super 8-as kamerát. Nagyon bejött ez a tini scfi vonal.