Sweat

Három nap egy fitnesz influenszer, Sylwia Zajac életéből. A közösségi média sztárját, Sylwiát hűséges alkalmazottak és csodálók veszik körül, miközben ő csak meghittségre vágyik. Sylwia csillogó világa nem több, mint látszat. A fiatal nő életének minden percét az online térben és… Több

Rendező: Magnus von Horn
Forgatókönyvíró: Magnus von Horn
Ország: Svédország, Lengyelország
Premier (HU): 2021.07.08. | Cinego (2021.09.16.)
Forgalmazó: MoziNet

2021.07.08 Kiss

Valami nagyon fontosat akartak megragadni ezzel a filmmel a készítők, de szerintem annyira nem sikerült jól. Mindenesetre jó hangulata van az egésznek, csak bennem nem maradt meg annyira.

2021.04.12 MattesBarca

Jól sikerült film, bár a végére érve úgy éreztem jobban is felderíthették volna a témát. Viszont érdekes perspektívát nyújt az internetes celebek életére.

2021.01.21 Bálint

Nagyon tetszett, a főszereplő alakítása, kapcsolata anyjával és a rendezés is első osztályú, csak ajánlani tudom.

A film 2 845 555 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 2 173 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film világpremierje eredetileg 2020 májusában lett volna a Cannes-i Filmfesztiválon, de a koronavírus-járvány miatt az eseményt végül törölték a szervezők. Szerző: hp

A film kimagasló kritikai fogadtatásban részesült. A Sweat a RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon 100 százalékos értékelést kapott.Szerző: hp

A fitneszguru magányossága
A rendező tökéletes színésznőt talált Sylwia szerepére. Magdalena Kolesnik egyszerre erős, lendületes, magával ragadó személyiség, ugyanakkor, törékeny, bizalmatlan, titokzatos és befelé forduló. Több

A lájk nem boldogít
... Magnus von Horn drámája képes átélhető módon, friss hangvételben mesélni egy aktuális és sokat vitatott jelenségről, így árnyalni is tudja a közösségi médiáról alkotott képet. Több

(2021. 07. 08.)
Lehet, hogy a Sweat triviális igazságokat mutat be, de a benne lévő emberi dráma nagyon is valódi, és ez teszi végül izgalmas filmélménnyé. Több