Az ember, aki mindent tudott

Swiss Army Man

2023.09.29 Török389133

Kíváncsi voltam rá a sok jó vélemény miatt, de én nem sok értelmét láttam.

2017.04.05 ArpiHajdu és Réci

Túl kell látni az alpáriságán

A film, amely azzal reklámozta magát, hogy Harry Potter egykori megformálója egy vízi hullát alakít, aki ráadásul elég gyakran szellent, s az a bizonyos pöcök is a kelleténél többször meredezik. Közben pedig útitársa lesz egy "számkivetettnek", s egy... Teljes kritika

2018.08.14 erahurka

Valami alpári baromságra számítottam, aztán egész jó darab lett belőle. Polgárpukkasztó művészfilm ami nem való mindenkinek, talán ezért is van annyira lehúzva, mert Harry Potter miatt sokan olyanok is megnézték, akiket más színésszel kicsit sem érdekelt volna.

2021.06.26 elekm90

Ekkora őrült, bizarr filmet rég láttam, szerencsére a szellentő vízihulla poénokon túl egy értékes film. A maga alatt lévő Hank és a tudatlan Manny párbeszédei révén szóba kerülnek az élet igazán fontos dolgai, ezek a film legjobb jelenetei.

2019.07.28 Ms. Akárki

Nagyon furcsa és groteszk, olykor ijesztő film ahogy a hullát megszemélyesíti az eltévedt pasas és úgy bánik vele és azt is hiszi hogy még élő. Pedig már elkezd bomlásnak indulni lassan mire kikecmereg az erdőből és megmentik. Daniel Radcliff miatt néztem meg de nem bántam meg.

2017.11.13 Zsceeeka

Nekem nagyon bejött a film. Túl kell lépni a fingós poénokon (ami azért visszatér párszor), de ezeken túl van egy mélyebb tartalma is a filmnek, ami igencsak szomorú. Én szerettem ezt a furcsa köntösbe bújtatott drámát. Színészek 5 csillagosok.

2019.01.16 lauralaura

Az a cuki, szép, kedves, barátságos film volt, amit szívesen nézel meg a barátaiddal. Meg akkor is ha szomorú vagy, mert akkor tényleg jó állapotba hoz. Az a jó benne, hogy nem akarja az agyadat szét tanítani mindenféle becsületes dologgal. Meg egy kicsit elrugaszkodik a valóságtól.

2018.09.24 koricapito

Amikor leültem megnézni ezt a filmet, még nem tudtam, hogy mire számítsak. Két jó színész, egy ismeretlen író/rendező páros, egy furcsa humorú vígjátékot sejtető előzetes. Az ilyen kombinációk ritkán végződnek jól, viszont ennek köszönhetően nem volt... Több

2016.09.08 Face

Szokás szerint az előzetes érdekesebbre sikeredett, mint maga a film, de ettől még nem volt rossz. Nem kell túl sokat belmagyarázni, de ha egy különleges filmes élményre vágysz, ettől garantáltan megkapod.

2016.05.03 bocerkaa

Milyen messzire kell menni ahhoz, hogy lerázz magadról egy szerepet? (jelen esetben a Harry Pottert) Ennek új mértékegysége van mostantól: Daniel Radcliffnyire. :)