Synchronic

Két mentős élete teljesen darabokra hullik, miután munkájuk során súlyosan sérült emberekkel találkoznak, akik egy új dizájner drog áldozatai.

(csd)

Premier: 2019.09.07.
Ally Ioannides

2024.03.17 polgy

Rejtett filmcsemege

Köszönet puszpang és BoBamburg felhasználóknak a véleményért, segített rátalálni erre a filmre. :) Inkább érdekes a film (senki ne számítson lézerharcra), ami a jelenleg néha megmagyarázhatatlannak tűnő esetekre ad egyfajta sci-fi magyarázatot. Engem ott tartott a tv előtt, ami a két főszereplő játékának is köszönhető.

2023.12.02 puszpang

Ami kőbe van vésve

A sztori remek, a kivitelezés is jó. A hangulat mindvégig komor, talán emiatt közelebb érezzük a valósághoz a mű atmoszféráját. Lehet, a világban fel sem tűnne egy ilyen dolog (ami emberi ésszel alig felfogható), holott az eltévedtnek az életet jelentheti a rossz döntése miatt. Minden karakter hozta a maximumot. A vége sem veszett fejsze nyele, még ha olyan is a lezárás, amilyen. A rendező kiváló munkát végzett. Nagyon tetszett a film.

2022.01.17 BoBamburg

Nem egy kiemelkedően jó film, de megállja a helyét. Kellemesen misztikus, jó hangulatú thriller. Voltak apró kis hibái, de semmi komoly, színészek is hozták, amit hozni kellett, és a vége is rendben volt.

(2022. 01. 24.)
A tavalyi év filmkínálatában legalább időkavarós művekből nem volt nagy hiány. Amíg Christopher Nolan és Charlie Kaufman sokszor az érthetetlenségig túlcsavart, de kreatív ötletekkel rúgtak szépen ívelt kapufát, addig Justin Benson és Aaron Moorhead filmje kapásból rosszul, rossz alapokból építkezik. Több
Lovecraft Country
2020