Szeretném, ha szeretnél

The Wedding Planner

2022.02.10 dailyfilmsan

Magától a történettől kiráz a hideg. Ez a romantikus film kiábrándít minden romantikából egy jó darabig. A szereplők persze okésak, de a történet halál ciki, és nem javít rajta a bájos, de törtető JLo, sem az ászok ásza, Matthew McConaughey.

2017.10.07 indingo

Kedvelem ezt a filmet egy helyes romantikus film, nem túl erőltetett, bár kiszámítható. Matthew McConaughey nem a kedvencen, de elviseltem az M&M-s csokis jelenet nagyon cool.

2020.10.22 Bazzzsi

Helyes, romantikus film, egynek elment, de eléggé kiszámítható a története. Matthew McConaughey és Jennifer Lopez párosa sem volt valami izgalmas.

2020.09.05 TomÁcs

Ez még abból a korszakából van Matthew McConaugheynek, amikor nem tartottam sokra. Maga a film nagyon kis romantikus, vicces és J. Lo us nagyot alakít benne,

2017.12.15 Greeta

Ma már sajnos nem gyártanak ilyen filmeket. Helyes a története sok vicces jelenettel és egy bonyodalmas szerelmi szállal . Remek a szereposztása, bírom.

2018.03.19 NFG

Szerintem a története kicsit abszurd, mert a való életben nem sokszor fordulna elő egy ilyen eset! De akkor is mondhatom, hogy a legjobbat hozták ki belőle! A színészek pedig nagyon jót alakítottak!

2019.06.21 Attila G.

Igazából szeretem Jennifer Lopez filmjeit, és meglepően sok filmjére becsábultam a mozikba - sőt, bánom, hogy nem csábultam be még többre. Viszont szerintem ez a legunalmasabb filmjeinek egyike, ha nem eleve a legunalmasabb. Talán Matthew McConaughey... Több

2015.03.22 habtündér

őszintén szólva nem sokra emlékszem belőle, csak 1-2 momentumra. Ez olyan.. tipikus csajos film:D egyszeri megnézésre azért mindenképpen ajánlott a műfaj kedvelőinek!:)

2015.03.30 dorahuse

Tipikus romantikus film. A lányok mindannyian imádni fogják, egy pasi szerintem csak akkor nézi meg ha nagyon odáig van a lányért... :D Nyálas és vicces :D Nagyon szeretem :))