indingo   2017. 10. 07.

Kedvelem ezt a filmet egy helyes romantikus film, nem túl erőltetett, bár kiszámítható. Matthew McConaughey nem a kedvencen, de elviseltem az M&M-s csokis jelenet nagyon cool.

Greeta   2017. 12. 15.

Ma már sajnos nem gyártanak ilyen filmeket. Helyes a története sok vicces jelenettel és egy bonyodalmas szerelmi szállal . Remek a szereposztása, bírom.

NFG   2018. 03. 19.

Szerintem a története kicsit abszurd, mert a való életben nem sokszor fordulna elő egy ilyen eset! De akkor is mondhatom, hogy a legjobbat hozták ki belőle! A színészek pedig nagyon jót alakítottak!

Attila G.   2019. 06. 21.

Igazából szeretem Jennifer Lopez filmjeit, és meglepően sok filmjére becsábultam a mozikba - sőt, bánom, hogy nem csábultam be még többre. Viszont szerintem ez a legunalmasabb filmjeinek egyike, ha nem eleve a legunalmasabb. Talán Matthew McConaughey húzza le az egészet - nem tudom. Talán ha még egyszer meg tudom nézni a filmet, némiképp változni fog a véleményem - Jennifer Lopez miatt megér egy próbát.

habtündér   2015. 03. 22.

őszintén szólva nem sokra emlékszem belőle, csak 1-2 momentumra. Ez olyan.. tipikus csajos film:D egyszeri megnézésre azért mindenképpen ajánlott a műfaj kedvelőinek!:)

Judy Greer
Kevin Pollak
Judy Greer
Alex Rocco
Justin Chambers
Bridgette Wilson

A női főszerepet Sarah Michelle Gellar játszotta volna, de nem tudta összehozni az időbeosztását a Buffy, a vámpírok réme (1997) forgatási napjaival.

Eredetileg Brendan Fraser játszotta volna Dr. Steve/Eddie szerepét, azonban nem tudta összehozni időbeosztás szempontjából A bájkeverő (2000) forgatásával, így vissza kellett adnia a szerepet.

Joanna Gleason, aki Franny édesanyját játssza, nagyon hamisan énekel a filmben, ezért a lánya többször rá is szól, hogy ne énekeljen. A valóságban Gleasonnak nagyon szép énekhangja van és számos Broadway musicalben fel is lépett emiatt.