Sziklák szeme

The Hills Have Eyes

2017.12.30 Gyalog őrmester

Szerintem ez egy elég rosszra sikerül remake(ha valaki nem ismerné, az eredetit Wes Craven rendezte 1977-ben) nekem az eredeti nagyon tetszett. Ez viszont megint csak arról szólt, hogy össze-vissza fröcsögjön a vér és legyen minél brutálisabb.

2015.06.24 ElfRider

A Wrong Turn filmek legjobbikával, az első résszel tudnám egy lapon említeni ezt az alkotást. Ez is nagyon jó. Kifogástalan minőségű maszkokat kapunk a radioaktív szennyeződéstől eltorzult emberek hitelesek, félelmetesek. A történet is rendben van. A hasonló filmek közül az egyik legjobb.

2021.11.19 Péter Fazekas

Szeretem a horrort bizonyos szintig, de ez nekem már beteg.

2023.08.12 Tibor397141

Régen rettegős horror volt, ma már csak egy jó szombat délutáni film. Jó volt újra látni, jöhet a második rész :)

2017.02.26 Hercegno

Ez egy valóságos kultuszfilm a Sziklák szeme 2 -vel együtt. Nincs hozzá hasonló horror, kategóriájában tényleg a legjobb. Érdemes megnézni, állati jó, mindenkinek ajánlom.

2017.02.25 Beuszi

Annak ellenére, hogy nem vagyok oda a zombis horrorfilmekért, a Sziklák szeme igen félelmetesre sikerült, úgyhogy abszolút lekötött, nagyon tetszett. Max pont.

2017.01.02 vesztingerkitti

Kétségekkel álltam a filmhez, de pozitív csalódást okozott mert nagyon izgalmas és pörgős , ijesztgetős és félelmetes jelenetekkel teli, nem a megszokott thriller. Érdemes megnézni mert más mint a többi!

2019.05.19 Dóra7.6

Eddig ez volt az egyetlen horror film, amit nem bírtam végig nézni. Pedig nagy rajongója vagyok a műfajnak, láttam már sok véres filmet, de kb. a felénél kikapcsoltam a brutalitása miatt. Aki bírja lélekkel, annak tetszeni fog viszont.

2017.01.29 gyerekpeti

Jó kis film. Nem hibátlan de az átlag horrorokhoz képest szerintem nagyon jó. Nagy kár , hogy a második rész így el lett rontva .

2017.03.14 ericsuj

nekem ez a film ilyesztő volt nagyon, 3x kezdtem el .... harmadjára sikerült. aki kedveli a mészárlós hentes filmeket, érdemes megnéznie!

2015.12.22 Ricardo Garcia

Na ne, ez nagyon gyenge. Már az elején tudni lehet, hogy mi fog történni. Lerí a filmről, hogy nagyon olcsó. A mutánsok nekem egyáltalán nem tetszettek. Párszor azért össze lehet rezzenni a filmen, de ez minden. Igazi horrorról nem beszélhetünk. Egye... Több

2018.07.05 majkymi

Kissé lassan indul be a film, de megéri várni, hogy aztán igazi hentelést láttathassunk. Talán nem a legeredetibb filmötlet, de az események jó ütemben követik egymást, ez pedig elviszi a hátán a sztorit. Mindent összevetve ez egy átlagos, de tisztességes horror.