Tad, az utolsó felfedező

Tadeo Jones 2: El secreto del Rey Midas

2020.12.19 Tyoci

Aranyos kis történet, de nem fogott meg különösebben. Átlagos kis rajzfilm tanulságos történettel, humorral, egyszerűséggel és persze varázzsal.

2019.07.25 Ms. Akárki

Aranyos egyszernézős mese a családdal hétvégére tökéletes. Kicsit olyan mint a gyerekeknek szóló Indiana Jones. Kedves és tanulságos kis kalandozás. Az animáció a megszokottnál kissé gyengébb.

2018.06.13 BoBamburg

Hát, az első résznél talán jobb volt, legalábbis kevesebb idegesítő és béna poén volt benne és grafikailag is szebb. De különösebben jónak azért nem nevezném, egyszer megnézhető, de nem köti le túlzottan az embert.

2017.09.10 SunnyM

Hát nem tudom, lehet, hogy velem van a baj, de kimondottan jól szórakoztam. Már a trailertől is besírtam, nekem egyértelmű volt, hogy moziban fogom megnézni, és hozta is, amit vártam tőle. Merem ajánlani, jóféle, szórakoztató animációs limonádé.

2017.08.12 luba323

Aranyos mese, elsősorban a fiatalabb korosztálynak. Én a csemeténkkel láttam, jókat kacagott, és engem sem untatott, bár azért a Coco némileg nagyobb nyomot hagyott bennem. :)

2017.07.18 eviestan

Az utóbbi időben valahogy túlságosan sablonosra sikerülnek ezek az animációk. Van egy jól bevált recept és nem igazán mernek elszakadni tőle a készítők. Néha persze akad kivétel. Csak azt akarom mondani ezzel, hogy a Tad egy igazán kellemes mese, de ... Több

2017.08.02 StephenEt

Hát én igazán fenntartásokkal fogadtam ezt a filmet, nem láttam az előző részt, de szerintem nem is kell. Simán nézhető anélkül is. És szerintem egészen aranyos is, igaz a humora annyira nem jött be mindig, kicsit elcsépelt volt néha. Ennek ellenére szerintem jó kis mese.