Mesék a kriptából

4. évad (1992) - 14 epizód
5. évad (1993) - 13 epizód
6. évad (1994) - 15 epizód
7. évad (1996) - 13 epizód

Az EC horror képregényének az ötvenes években szép sikereket elért televíziós adaptációja.

(hp)

Premier: 1989.06.10.

2022.03.16 JRD

Ha szeretsz kicsit borzongani...

Nem mai csirke a sorozat. Az alapja egy régi képregény. Mivel szeretem az ilyen filmeket, sorozatokat, ezért egyik kedvencem. Minőségétől függetlenül. Mert engem szórakoztat. Szóval, még ha nem is mai gyártás és nem is mai technika, érdemes megnézni! De döntsd el magad! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2017.08.23 Deku

Én gyerekként még nem ismertem ezt a sorozatot, majd idősebb koromban szereztem tudomást róla. De még mai szemmel is nagyon ijesztő tud lenni és ebben még volt fantázia.

2021.07.25 Gauss

Még gyerekkoromban láttam, késő este adták. :) Akkor még nagyon felkapott volt. Imádtam, ahogy kezdődik, az nagyon jó volt. :D

2016.05.21 Vadgazda

Gyerekként pillantottam bele először és bizony rémálmaim voltak utána, de mivel korán kezdtem horrorokon edződni ez inkább dicséret. Nagyon jó a sztroi és a karakterek kivitelezése, remek színészekkel, csak ajánlható!

2015.06.07 Mr. Z

Nagyon imádtam. Természetesen nem gyerekkorban láttam hanem felnőtt fejjel de annak ellenére, hogy nem mai gyártás nagyon fantáziadúsnak tartom és hátborzongatónak is. Ezekben a történetekben van félelem és brutalitás. A csontváz mesélő pedig ritka n... Több

A sorozat az ötvenes évekbeli EC Comics képregénysorozatán alapul.Szerző: LionelMessi10

Ezt a sorozatot Mesék a kriptából címmel sugározták Magyarországon. Szerző: rbernadett