Mesék a kriptából (1989)

Tales from the Crypt

Deku   2017. 08. 23.

Én gyerekként még nem ismertem ezt a sorozatot, majd idősebb koromban szereztem tudomást róla. De még mai szemmel is nagyon ijesztő tud lenni és ebben még volt fantázia.

Vadgazda   2016. 05. 21.

Gyerekként pillantottam bele először és bizony rémálmaim voltak utána, de mivel korán kezdtem horrorokon edződni ez inkább dicséret. Nagyon jó a sztroi és a karakterek kivitelezése, remek színészekkel, csak ajánlható!

Mr. Z   2015. 06. 07.

Nagyon imádtam. Természetesen nem gyerekkorban láttam hanem felnőtt fejjel de annak ellenére, hogy nem mai gyártás nagyon fantáziadúsnak tartom és hátborzongatónak is. Ezekben a történetekben van félelem és brutalitás. A csontváz mesélő pedig ritka n... több»

A sorozat az ötvenes évekbeli EC Comics képregénysorozatán alapul.

(LionelMessi10)

Ezt a sorozatot Mesék a kriptából címmel sugározták Magyarországon.