Táncoló talpak

Happy Feet

2015.06.20 Kellangy

Egy igazán kedves mese a pingvinekről, sok énekkel és tánccal, kedves szereplőkkel. Jó a történet, a kivitelezés, családi programnak ajánlom.

2016.03.26 Yoniki

Kedves kis mese jó zenékkel :) A playstation játékot egyenesen imádtam.

2018.01.20 up89

Kedves kis történet, igényes kivitelezésben, de sajnos valami hiányzott belőle. Pedig azt gondolom, minden lehetősége meg volt ennek a mesének, hogy klasszikussá váljon, de nem volt az igazi. Jobbra számítottam, nekem egyszer nézhetős.

2015.02.09 sziliné bea

Nem csak gyerekek, a felnőttek is élvezhetik.Aranyos mind a 2 része. Nekem tetszik! Kellemes, humoros animációs film, amit a műfaj kedvelőinek csak ajánlani tudom.

2015.02.04 kriskaa

Egy családi filmnek elment. Voltak benne kedves, vicces jelentek. A mókusok hangja kicsit zavart. Ami nagyon tetszett az "Ian bácsi" azaz David Cross játéka volt. Fantasztikusan alakította, és hozta a karakterét. Profi volt, üde színfoltja lett a filmnek,főleg a film második felétől.

2015.01.27 sbalazs

Nagyon szép a grafika, de unalmas a helyszín, (hó,jég,víz) és a sok pingvin. Változatosabb helyszínek, és szereplők kellenek egy jó animációs filmhez.

2015.01.30 sharpshuta

Aranyos, ártatlan, zenés, kedves kis mese.Nagyon jól szórakoztam.

2015.02.17 dora298

Cukik a benne táncoló pingvinek! :) Kicsiknek és még felnőtteknek is ajánlom! :) Szórakoztató igazán!

2015.02.23 kiscsillag8902

Picit csalódás volt ez a film, a közepe fele eléggé unalmas volt, a végére azért már javult a dolog és hát a mondanivalója is fontos. Az énekhangokat jól eltalálták.

2014.11.12 kasztni

Egy igazán kedves animációs film, tele zenével és tánccal. A karakterek aranyosak, szerethetőek. A film képi világa már nagyon fejlettnek számít. A produkció világsztárok közreműködésével készült, és ezt érezni is lehet a minőségen. Maga a történet nem nagy dobás, mégis élvezhető.

2015.12.27 Filep Nóra

Nagyon aranyos mese. Jók a zenék, jó a történet. Élvezetes mese. Vicces jelenetek is vannak benne. A kispingvin a legaranyosabb. Kicsiknek nagyon ajánlom.

2016.04.17 Remes982

A Táncoló talpak minőségi szórakozást nyújt az egész család számára. Talán nem a legbonyolultabb sztori valaha, de attól még izgalmas és mindenekelőtt szórakoztató, pihentető alkotás. A sok zenei betét még könnyedebbé teszi a produkciót. Látszik, hogy sokat dolgoztak a pingvinek és az egész világ megalkotásán.

2019.02.17 tokpetya24

Rémesen gyenge... unalmas.