Táncoló talpak

Happy Feet

2020.05.10 Artemisia

Topi, a hős

Tüneményesen szép, egyben szívszorítóan szomorú animációs film. Szórakoztató-faktora is van, nem is akármilyen: az Antarktisz elzárt, paradicsomi kis közösségébe, egy saját törvényei, szokásai és hiedelemvilága szerint élő császárpingvin-kolónia élet... Teljes kritika

2018.05.14 Filmelemző

A második legjobb animációs film, amit valaha láttam. A gyerekeim is imádták, mert vicces, érdekes, szép rajzolatú és még mondanivalója is van. Nagyon jók a zenék, Ramon és csapata pedig könnyfakasztó röhögést okozott nálam. Értékelésem: 8 / 10 pont.

2016.06.12 Thibo84

Ramon és barátainak a dumája dobja fel számomra az egész mesét.

2017.08.30 Deku

Én ennél a film totálisan el voltam telve, semmi klisé és sablon sem volt benne mint sok másnál megtalálható. Eredeti volt szórakoztató és nagyon szerethetőek a karakterek benne.

2019.07.23 Ms. Akárki

Nagyon aranyos és tanulságos kis különcfilm. Megmutatja a gyerekeknek, hogy mindenki tehetséges valamiben, csak idő míg kiderül miben. Nicole Kidman és Hugh Jackman énekhangját imádtam. Látványos animációs mese gyereknek és felnőttnek egyaránt.

2018.12.27 harnas1207

Az ilyen világtól elrugaszkodott mesék sosem tudtak megfogni. A pingvin nem énekel, hanem táncol, borzalmas szirupos bugyutaság. Amúgy sem igazán szeretem a zenés filmeket.

2017.10.14 kevelin

Az egyik legjobb mese amit valaha láttam. Nagyon kedves történet, jó zenékkel.

2018.03.30 hackerjulcsi

Roppant édes kis animációs film kerekedett a Táncoló talpakból. Benne van minden, ami egy családi mozihoz kell: esetlenség bája, vidámság és szórakoztató megjelenítés. Csak szeretni lehet - a történet laposságától eltekintve.

2018.03.31 NFG

Számomra bőven egyszer nézhetőre sikerült! Én eléggé untam! Habár nagyon kis aranyos mese lett, szép animációval! Úgy gondolom, a kisgyerekeket nem tudja annyira lekötni!

2018.02.11 zsani

Nagyon szép az animáció grafikája, de viszont unalmas a helyszín. Változatosabb helyszínek, kellenének egy jó animációs filmhez. De az éneklés központi szerepe viszont igazán jó ötlet. Ráadásul az antarktisz hideg és veszélyes világához szerintem nem igazán oda illő a lezser rappelős hangulat.

2015.05.23 smith

Nagyon aranyos mese. A baby pingvinek majdhogynem kiakasztják a cukiságmétert! :) A történet jó, a látvány top kategóriás. Az eredeti szinkronhangokkal is érdemes megnézni, mert sztárok kölcsönözték a hangokat.

2015.06.18 ElfRider

Jó zenék, és szuper cuki pingvinek. Főleg a kisebbek nagyon aranyosak. Nagyon magas minőségű a karakterek és világ kidolgozottsága. Profi produkció ez már az amerikai szinkronszínészek listájából is látható.

2016.07.29 Homer

Nem lett túl jó mese sajnos, nem egy eredeti teremtés. Sémás és unalmas sokszor. Az sem lendített rajta sajnos túl sokat, hogy híres színészek kölcsönözték sok pingvin hangját. Például: Hugh Jackman és Nicole Kidmane. Az énekhangjuk azért gyönyörű benne.

2017.07.04 gerda

Egyszer nézhető mese kategóriájába tartozik, ami néhol kicsit unalmassá válik számomra. Az egyedi témája miatt néztem meg, de többször valószínűleg már nem fogom.