Texas gyilkos földjén

Texas gyilkos földjén

Texas Killing Fields

Mike emberölési ügyekkel foglalkozó nyomozó egy texasi városkában. Ő és társa, a New Yorkból átküldött zsaru, Brian egy szadista sorozatgyilkos után nyomoznak, aki áldozatai megcsonkított hulláit rendszerint egy közeli kísértetjárta mocsárban rejti el, melyet a helyiek csak "gyilkos földnek" hívnak. Bár a mocsaras terület kívül esik a hatáskörükön, mégsem tudnak hátat fordítani a hátborzongató gyilkosságoknak. Nemsokára a szadista tettes megváltoztatja a saját maga által írt játékszabályokat, és immár a nyomozókra kezd vadászni.

Premier (HU): 2012.01.12.

2014.11.10 Sonny

Ott ahol az ember a feszültségből kifolyólag valamiféle szétágazást várna, ott nem történik semmi. A zárás ugyanakkor rendben volt...és természetesen az első tíz perc után mindenki tudhatta a gyilkos kilétét, akkoris ha közben a filmesek próbálták elrányítani a néző figyelmét más irányokba.

2014.10.08 alien007

Szerintem a két megbízott nyomozónak jobban állt volna az éjjeliőr szerep, a képességeik alapján. Érdemes egy pillantást vetni a producer rokonságára is.

A film összbevétele 45 282 dollár volt (imdb.com).

Louisiana, USA területén forgatták le a teljes filmet, összesen 4 helyszínen.Szerző: Bogi87

A világpremier Olaszországban, a Velencei Filmfesztiválon volt 2011. szeptember 9-én.Szerző: Bogi87

A Rotten Tomatoes oldalán 34%-os értékelést ért el 44 kritika alapján.Szerző: Bogi87

A film részt vett a 2011-es Velencei Filmfesztiválon.Szerző: Bogi87