Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

21 - Las Vegas ostroma (2008)

Sabnock Sanatory   2020. 07. 12.

Nagyon jól összerakott mozi,szuper sztorival,és hihetetlen izgalmakkal megspékelve.Spacey elemében van,szinte lubickol a filmben.Jó forgatókönyv,jó film.Többször nézős.

Deku   2017. 11. 20.

Gyakorlatilag ez az a fajta film ami ritka számba megy mert elvarázsolja a nézőjét. Ez egyszerűen fenomenális, az ilyen filmeket nagyon szeretem. Egyszerűen olyan volt mintha én is ott lettem volna a színészekkel.

harnas1207   2018. 12. 20.

A film valahol félúton van az Ocean's Twelve és a Szemfényvesztők között. Izgalmas a fiatalok akciója, de kicsit hihetetlen. Spacey ebbe a filmben nem igazán alakít nagyot.

Bob   2018. 01. 10.

Ez a film nagyon jól össze van rakva és végig leköti az embert. Aki szereti a kaszinós, trükközős filmeket, azoknak ajánlom. Én személy szerint szeretem :)

Eniq   2019. 12. 08.

Már az elején megfogott ez a film a kezdő zenével amit imádok, a története nagyon jól indult és végig izgalmas volt számomra a csavarokra se számítottam. Remek színészeket válogattak össze szerintem így volt tökéletes minden ahogy volt.

Mr. Z   2015. 06. 07.

Imádtam, tetszett ez a csapat magas intelligenciájú fiatal ahogy konkrétan lerohanják Las Vegas-t. Nem túl bonyolult történet ezt elismerem de ez nem válik a hátrányára. Szuper jó film.

szafffy   2015. 06. 21.

Csavaros, frappánsan összerakott történet a hamiskártyás zsenikről. Kevin Spacey nagyon jól játssza ezt a szerepet is. Érdekes, sajátos világba vezet, jók a megoldások.

A film a "Bringing down the House" című regény alapján készült.

A film megtörtént eseményeken alapszik.

A Bob Phillips professzor asztalán látható szobrocska a venezuelai szobrász, Maria Gamundi alkotása.

(SódóGA)

A legtöbb tanteremben felvett jelenetben a Bostoni Egyetem hallgatóit hallgatóit láthatjuk statiszta szerepben.

(SódóGA)

Jim Sturgess, mivel nem az Államokban született, a szerep miatt nyelvtanárhoz járt, hogy gyakorolja az amerikai akcentust.