21 - Las Vegas ostroma

2024.04.18 Tomipapi

Végig bosszantott, hogy a pénzt amit nyert a szobája álmenyezetébe pakolta. Boritékolható volt, hogy onnan valaki elviszi. Ez annyira bosszantott, hogy még jó hogy 3 csillagot adtam neki.

2017.11.20 Deku

Gyakorlatilag ez az a fajta film ami ritka számba megy mert elvarázsolja a nézőjét. Ez egyszerűen fenomenális, az ilyen filmeket nagyon szeretem. Egyszerűen olyan volt mintha én is ott lettem volna a színészekkel.

2022.03.19 Dorkateo

Jó kis heistmozi, csavarral, izgalommal, különleges képességekkel. Kevin Spacey elképesztően jól játszik zsarnoki szerepében... vagy csak önmagát adja? Én nem bíztam a szőke leányzóban, rá tippeltem, hogy átveri a főhőst. És lám, vagy igazam lett, vagy nem. :D

2023.03.25 bkzsani

Nagyon jó és izgalmas film számomra. Hihetetlen, hogy milyen trükkökkel fosztják a kaszinókat. Szórakoztató, némi csavarral a végén. Érdemes megnézni.

Nagyon jól összerakott mozi,szuper sztorival,és hihetetlen izgalmakkal megspékelve.Spacey elemében van,szinte lubickol a filmben.Jó forgatókönyv,jó film.Többször nézős.

2018.12.20 harnas1207

A film valahol félúton van az Ocean's Twelve és a Szemfényvesztők között. Izgalmas a fiatalok akciója, de kicsit hihetetlen. Spacey ebbe a filmben nem igazán alakít nagyot.

2024.01.05 Majorkas

Nincsenek szavak

Kevés ilyen csavaros és izgalmas filmet ismerünk, nagyon szuper.

2019.12.08 Eniq

Már az elején megfogott ez a film a kezdő zenével amit imádok, a története nagyon jól indult és végig izgalmas volt számomra a csavarokra se számítottam. Remek színészeket válogattak össze szerintem így volt tökéletes minden ahogy volt.

2018.01.10 Bob

Ez a film nagyon jól össze van rakva és végig leköti az embert. Aki szereti a kaszinós, trükközős filmeket, azoknak ajánlom. Én személy szerint szeretem :)

2015.06.07 Mr. Z

Imádtam, tetszett ez a csapat magas intelligenciájú fiatal ahogy konkrétan lerohanják Las Vegas-t. Nem túl bonyolult történet ezt elismerem de ez nem válik a hátrányára. Szuper jó film.

2015.03.18 varjú

Vagy legyen okos film, és akkor legyen végiggondolva, vagy legyen egy akciófilm, akkor meg legyen gyorsabb. A 21 két szék között a padlóra esett. Untam, meg feleslegesnek éreztem sok jelenetet, meg az átgondolatlanságok zavartak, pl. miért mindig ugy... Több

2015.06.21 szafffy

Csavaros, frappánsan összerakott történet a hamiskártyás zsenikről. Kevin Spacey nagyon jól játssza ezt a szerepet is. Érdekes, sajátos világba vezet, jók a megoldások.

2015.06.02 era93

Számomra elég szórakoztató kis film volt. Néhol ellaposodott de általában fenntartotta az érdeklődésemet. A könyvet nem olvastam így összehasonlítási alapom az nincs de így tekintve egész jó film.

2015.03.27 Krekk

Meglepődtem, hogy a besorolása krimi. Nem tudom minek kéne helyette nevezni... De egy kellemes film, nekem fent tartotta az érdeklődésemet és voltak benne fordulatok. Nem nagyok, kicsit kiszámítható, a főszereplő jellemfejlődése is elég sablon, de jól összerakták.