Az Adam-projekt

The Adam Project

2022.04.01 Balhé17

Ha önmagadat egy magas érzelmi intelligenciával rendelkező embernek tartod, akkor mindenféleképpen nézd meg a filmet, mert sokat lehet tanulni belőle, ráadásul szórakoztató is...

2022.01.24 Flavo

Az Adam-projekt középpontjában álló váratlan érzelmi töltet kiemelkedik és felemeli az amúgy átlagos filmet.

2022.03.28 Bence377940 Nézhetetlen

Semmi értelme

Egy viszonylag jó értékelésekkel rendelkező filmet ültem le megnézni, hiba volt. A poénok cseppet sem viccesek, a történet zagyva, a cselekmény vontatott... itt-ott gyorsan lemegy egy kis fight, hogy ne legyen annyira unalmas, néhol némi elcsépelt drámával fűszerezve, és ennyi. Elvileg akartak bele valami tanulságot is építeni, de lett belőle egy lepkefingszerű semmi. Dióhéjban: gyerekeknek biztos jó móka, de a felnőtt korosztály messzire kerülje el.

2022.01.26 Radó

Vicces, pörgős és meglepően érzelmekkel teli.

2022.11.13 Érdeklődő

Kedves történet

Ez a mozgógép jól példázza azt, hogy egy elképzelt történet miként töltheti el a nézőt jó érzéssel. Ryan Reynolds most sem hazudtolja meg önmagát és mindvégig szórakoztató és emberséges főszereplőt alakít ebben az igen jól megvalósított filmben.

2022.03.16 SzupiMester

Nem kell sokat várni tőle, afféle "csak nézzünk egy filmet kötelezettségek nélkül".

Egy igazi időparadoxon (vagy mi...)

Ha Scobell nem fogalmazott volna úgy, hogy idézem "megtiszteltetésnek érzem, hogy életem első filmszerepét a példaképemmel játszattam végig" - akkor talán azt mondanám, hogy nem lenne RR rajongó. De sajnos nem így van... És ez a legkevesebb dolog egy olyan kölyöktől, akinek első bemutatkozása sikerül így. Reynolds játssza a szokásos értetlen komikust, talán korunk egyik legszimpatikusabb filmes komikusa, így lett szupersztár, de ez lényegtelen. A lényeg az, hogy Levy végre kihozott valamit ebből a dologból. Szerencsére az előzetes nem csalt el semmit, a történet élvezhető, a gagek szintén érthetőek, és hát Scobell ugye, mintha Ryan Reynolds fiát láttuk volna, nagy jövő áll még előtte. A legütősebb filmes felnőtt-gyerek páros, amit eddig láttunk.

2023.08.23 gabhege

Láttam már rosszabbat is

Jó kis családi együtt nézős filmecske. Nem nagy durranás, alapjaiban már lehetett ilyet látni amerikai produkciókban, mivel nagyjából ugyanolyan minden hasonló film. A sztori sem rossz. Egyszer simán meg lehet nézni gyerekekkel.

2022.12.31 stakor13

Személy szerint egy unalmas filmet néztem meg. Érezni az erőltetettséget a filmen. Egy-két jelenet jól meg van csinálva, de kb. ez ki is meríti a mesét.

2022.03.31 Évi395021

Jó volt

Nekem nagyon tetszett! Izgalmas volt, jó színészekkel és jó sztorival.