Iron Sky The Coming Race

Iron Sky The Coming Race

Iron Sky: The Coming Race

Húsz évvel az Iron Sky eseményei után az egykori náci holdbázis az emberiség utolsó mentsvárává válik. A Földet elpusztította az atomháború, de mélyen a romok alatt nyugszik egy erő, mely megmentheti, vagy végleg kipusztíthatja az emberiséget. Az emberek hőseinek egyetlen esélye van: le… Több

Ország: Finnország, Németország, Belgium
Premier: 2019.01.16.

Támad a Hold  (2012)

2023.05.14 kabel

Gyenge

Értelmetlen, céltalan, CGI randomságok borzasztó vágással prezentálva. Nem tudom eldönteni, mi a rosszabb a filmben, a dialógusok vagy maga a színészkedésnek alig nevezhető valami. Az első film minden érdekes eleme félre lett dobva, és a készítők azt hitték, hogy egy mondanivaló nélküli film érdekes lehet, ha belenyomnak pár internetes viccet. Hát, nem lett az.

2019.06.06 BoBamburg

Hangulatos és jópofa film, aminek vannak kellemes pillanatai, de igazából ennyi. Nem igazán tudja teljesen kitölteni a másfél órát, a poénok se mindig sikerülnek, de ha nincsenek nagy elvárások, el lehet rajta szórakozni. Meg hát a dínón lovagló Hitler miatt mondjuk már megérte.

2021.03.23 taba

Az első részt nem volt erőm újranézni, de az először látott második rész kellemes meglepetés volt, a sci-fi vígjáték kategóriában bőven megállja a helyét, az Űrsepregetőkhöz hasonló színvonalúnak tartom.

2020.04.26 czaky73

Csak fanatikusoknak

A közösségi finanszírozás sem mindig jön ki jól. :( Sokáig kellett rá várni, de nem mondom, hogy megérte. Igazi trash film, ezt is vártuk, jó ötletek, de mire kijött, Sarah Palin már sehol sincs, kínaiak vannak a Hold túlsó oldalán, és hát a Vril is kissé máshogy volt, ha jól emlékszem. :) Sok helyről importált klisék, relative gyenge technika (ennyi pénzt dobtunk össze mi, emberek), de vegyük annak a filmet, aminek készült: poén! u.i.: kicsit fájó pont, hogy az orosz mechanikus nem Volgát vagy Ladát használt, de plusz pont, hogy a finn készítők Nokiával mentik meg az emberiséget. Ja, és ne feledkezzünk meg az édeni alma és az Apple párhuzamról sem!

A film összbevétele 400 900 dollár volt (imdb.com).

Az Indiegogo-n meghirdetett közösségi finanszírozás-kampány során az első rész rajongói fél millió dollárt gyűjtöttek össze. Szerző: hp

Az alkotók közel 5 évig dolgoztak a filmen.Szerző: hp

A 2012-es Támad a Hold folytatása. Szerző: hp

A film eredetileg csak közösségi finanszírozásból jött volna létre, azonban a Finn Filmalap és a Medienboard Berlin-Brandenburg 13 millió dollárral szállt be a produkció költségvetésébe. Szerző: hp

(2019. 05. 28.)
Egyszer-egyszer el lehet mosolyodni a 90 perc során, de a végére egyértelmű az összegzés – bár csak ne (ilyen formában) született volna meg az Iron Sky folytatása. Több