Agglegények

Agglegények

The Bachelors

Egy fitalon megözvegyült férj, tanári állásai miatt gyakran költözik kamasz fiával. Azonban egy nap mindkettőjük élete nagy változáson megy keresztül, amikor egy-egy új szerelem lehetősége tűnik fel a… Több

Rendező: Kurt Voelker
Forgatókönyvíró: Kurt Voelker
Premier: 2017.06.20.
Kevin Dunn

KULCSSZAVAK

2018.04.11 Szilonka

Fiatalon megözvegyült férj? J. K. Simmonsról minden eszembe jut csak az nem hogy fiatal. A változás, az elmúlás és az utána jövő újdonságok kerültek a film középpontjába.

2018.02.23 indingo

Érzelmes, bár eléggé szomorkás film. A címet nem egészen értem! A pali most lett özvegy a srác meg még csak középiskolás. Erős az agglegény kifejezés. A története egész jó.

2018.03.13 Deku

Nem semmi lett ahogy ezt a filmet megoldották, kétségekkel álltam hozzá de felesleges volt. Ezt a filmet igazán jól összedobták a készítők. A humora kifejezetten igényes.

2018.02.25 SztarkTóni

Na, nekem ezzel a filmmel vált bizonyossá, hogy J.K. Simmons egyszerűen bármit el tud játszani. Annyira fenomenális a fickó ebben is, hogy a játéka szinte minden mást háttérbe szorít. Talán egy kicsit elfogult vagyok, de részemről ez az igazság. Már csak miatta is érdemes megnézni.

Most nevess!
2018