Brahms: A fiú 2

Brahms: The Boy II

Christopher Convery
Christopher Convery
Katie Holmes

Miután a család Heelshire Mansionbe költözik, a fiuk összebarátozik egy Brahms nevű, élethű babával.

(Varga_Júlia)

Forgatókönyvíró: Stacey Menear
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada, Kína, Ausztrália
Premier: 2020.02.19. | Telekom TVGO (2021.03.02.)

2023.04.22 Török389133

Ahogy mások is írták: az első rész nagyon jó volt, ez viszont nagyon unalmas. Mivel az első részből már kiderült minden, ebben már nem volt semmi érdekes.

Ha valami nem megy, ne erőltessük már!

Az első rész tetszett, annak kisebb hibái ellenére is. De sajnos manapság, már ha van esély rá, hogy lássanak egy kis pénzt a folytatásból, gyorsan írnak egy (általában gyenge) forgatókönyvet, castingolnak, és hajrá... Na itt is körülbelül ez történt... Teljes kritika

2021.01.11 BoBamburg

Az első rész az tök jól sikerült, meg is kellet volna ott állni. Már a második rész előzetesén is látszott, hogy nem egy minőségi darab lesz, így nem okozott túl nagy csalódást. Felesleges folytatás, ami sokkal inkább a misztikumot állítja a középpontba.

2020.09.01 TomÁcs

Nem tudtam, hogy készült 2. rész is belőle, teljesen véletlenül akadtam rá. Az első rész nagyon bejött. Izgalmas volt, és meglepő. Ez már kevésbé. Én untam.

2020.08.20 Szilonka

Kicsit jobban kibontotta az első rész történéseit. Jó folytatás volt, helyenként meglepett.

(2020. 10. 09.)
Kinek ajánljuk: aki még nem látott thrillert vagy horrort amiben gonosz szellemek, gyerekek, porcelánbabák, traumán átesett feleségek és erdőmélyi vidéki ház található, na annak talán tud még újdonsággal szolgálni a Brahms: The Boy II Több