Collini nem beszél

Collini nem beszél

The Collini Case
De Matt

A fiatal ügyvéd elképesztő méretű összeesküvésre bukkan, miközben egy gyilkossági ügyben nyomoz.

(Varga_Júlia)

Ország: Németország
Premier: 2019.04.18. | HBO Max (2020.09.18.)

2023.07.31 cat

A 100-as thriller listát böngészve találtam rá – ezúton is kösz a tökéletesen rendezett összes listáért –, elképesztően nagy film, hasonló tematikájúak közül kiemelkedő. És hát Franco Nero zseniális. A cselekmény szépen halad a végkifejlet felé, remek jellemrajzokkal. Élmény volt.

2021.02.22 De Matt

Mestermű!

Rég az ideje, hogy nem láttam ilyen jó filmet ebben a műfajban. Az időzítés, a történet és maga a témafelvetés telitalálat, mint ahogy a rendezés és a színészek teljesítménye is. Olyan erkölcsi problémákat feszeget, amelyeket nem szabad szó nélkül hagyni...

2020.10.21 kozse48

Nem összeesküvés

Egy nagyon jó stílusú film, remek szereplőkkel, fájdalmasan izgalmas történettel, ajánlom.

2017.08.20 lord777

Bizsergetős és izgalmas film, ami hozza a kötelezőt: nem a látványon, hanem a történeten és a színészi játékon, illetve a rendezésen van a hangsúly. Végre.

2020.09.20 julisX

Az elején kicsit lassan bontja ki a szálakat, de aztán igencsak belehúz: érdekes és izgalmas krimi.

A könyv és a film is ugyanazon a megtörtént eseményen alapul, ám mind a kettő csak lazán kötődik hozzá, hogy az új nézőknek is legyen a történetekben meglepetés. Szerző: Varga_Júlia

Testőr
2018