Tammy Faye szemei

The Eyes of Tammy Faye

2022.04.21 elekm90

A Jessica Chastain-show

Korrekt életrajzi film, amit elsősorban Jessica Chastain kiváló alakítása, másodsorban a tévés hittérítés témája emel az átlag fölé. Iszonyat, hogyan tudják emberek hülyítésére, pénz kicsalására használni ezt a médiumot a mai napig. Nem ismerem a teljes történetet, annyit tudok, hogy Tammy Faye-nek a valóságban sokkal több köze volt ehhez, mint amit a film alapján sejtenénk. Nekem ez a "mosdatás" nem túl szimpatikus húzás. Ezen kívül viszont egy profin elkészített dráma.

2022.03.31 Artemisia

a nap véleménye

Bűn és bűnhődés

Jim és Tammy Faye Bakker élete és munkássága itthon csak keveseknek lehet ismerős, mint ahogy a teleevangelizációnak sincsenek hagyományai nálunk. A házaspár azonban az elsősorban Amerikában meghonosodott hittérítési forma, a televíziós és rádiós pré... Teljes kritika

2022.03.18 Kolci_23

Jessica Chastain ugyan lenyűgöző, de nekem végig az volt az érzésem, hogy ebben sokkal több is van. A sztori vezetésével nem voltam igazából kibékülve, de az alakítások elvitték a hátukon a filmet, szóval nem bántam meg.

2022.03.11 Szabi

Szerintem ez igen szórakoztató volt, Chastain pedig egyszerűen mindig lenyűgöz. Mintha nem értékelnék őt eléggé, de remélem idén megkapja az Oscart. Ezért az alakításért tökéletesen megérdemelné.