Akasztófa

The Gallows

2021.07.01 Kósa Bence

Majdnem felakasztottam magam. Az élő példa, hogy egy amatőr filmért is fizetni kell. Eredetileg ez egy baráti társaság filmje volt. A stúdió viszont felfigyelt rá, hogy aztán a moziba küldjék. Sajnos én balga a filmet az átkozott moziban néztem. Nem ... Több

2016.08.06 mamiéstöti2

Az ilyen filmeket mindig úgy harangozzák be, hogy a leg..... horror stb. Én néha-néha beleesek abba a hibába hogy bedőlök, de ez nem az a szint. Semmi jót nem tudok írni róla, szapulásnak meg ez is megteszi.

2016.01.31 moov18

Ezt miért kellett elkészíteni???

Te jó ég! Fogj egy kamerát, szedj össze néhány gimis srácot, és készítsd el álmaid filmjét! Körülbelül ez lehetett a recept, ennél a filmnél. Éreztem, hogy nem az egyik kedvenc filmem lesz, de gondoltam egy próbát megér. Először is, a szereplők valam... Teljes kritika

2017.08.27 T.Andras

A kézi kamerás filmek mindig különös hangulatot árasztanak, egy burkot képeznek önmaguk és a néző köré. Ez alkalommal azonban ez a burok kevés volt ahhoz, hogy jól szórakozzak, ugyanis meglehetősen gyenge filmet kaptam.

2015.07.28 Fildi

Irtó rossz film. Izgalomra, borzongásra vágytam, ehelyett egy nagyon kezdő, unalmas, semmiről sem szóló filmet kaptam. Nem érdemes időt pazarolni rá! Nulla

2015.07.30 Aranyhal

Borzalmas film, de rossz értelemben. Erőltetett , se sztori, se izgalom, semmi amit vártam, igazán csalódás volt. A színészek alakítása amatőrnek hatott. Nem ajánlom

2015.08.22 tamas84

Ezek a megtalált felvételes horrorok kicsit már a könyökömön jönnek ki, de valahogy mindig megtalálják az útjukat a mozikba. Nos, nem lett ez rossz, akik bírják az ilyesmit tegyenek vele egy próbát, de aki nem igazán rajongója a horroroknak, annak nem érdemes erőltetni. Lesz ettől még jobb is az idén.

2015.08.23 Norcsi59

Hihetetlen hogy egy ilyen film hogy kerülhetett mozi vászonra. Egyáltalán nem váltotta ki azt a hatást belőlem amit elvárni egy jó horror filmtol. Csalódás volt.

2015.07.23 Bekmeli

Hatalmas csalódás volt a film. Próbáltak meggyőző hatást elérni azzal, hogy amatőr kamera felvételnek hatott a film, de egy végtelenül rossz, unalmas, sztori nélküli egyveleg lett. A film közepén kijöttünk a moziból.

2016.09.13 Miss_Murder

Nehéz szívvel, de megadom a 2 csillagot, pedig rettenetes film. Unalmas, vontatott, semmi nem történik benne. Néhány kamasz beszélgetésén és rettegésén kívül semmiről nem szól a film. Rettenetes volt végig szenvedni. A kamera mozgását utáltam, szörny... Több