A szolgálólány meséje

The Handmaid's Tale

2018.12.03 Vicuska

Imádom ezt a sorozatot. Tökéletes a szereposztás, hatalmas fordulatok, izgalmas történet. Alig lehet abbahagyni. Nagyon várom már a köv.évadot.

2017.04.30 anonym

Én annyira le voltam taglózva, miután megnéztem az első részt, hogy szó szerint nem is tudtam mihez fogjak. Egyszóval: hátborzongató...Minden jelenete mély érzelmeket áraszt, és nem tudom elképzelni, hogy bárkit is hidegen hagyna.

2017.11.21 Jessi:)

Ez a sorozat nagyon brutális. Már csak ha belegondolunk a történetbe és az emberek kegyetlenségébe, nagyon sok kritika van ebben a sorozatban. Elgondolkodtató, hogy mi, emberek mire vagyunk képesek.

2017.04.26 Sziszi

Nem tudtam hogy létezik könyves verziója, de biztos el fogom olvasni. A megfilmesítés legalábbis nem hagy nyugodni...

2017.10.29 Zsizsisanna

Nem hiszem, hogy volt eddig olyan sorozat, ami ennyire hatott a lelkemre. Megdöbbentő, újszerű történet, a színészek is remekelnek. Egyfajta szomorú és sötét köd lepi el az embert tőle, így nem mindegy milyen hangulatban nézzük.

2018.04.23 domnora

A sorozat zsenialitást az adja, hogy teljesen belegondolható a mai társadalomba. Megéri megnézni, feledhetetlen!