A szolgálólány meséje

The Handmaid's Tale

2024.02.08 Majorkas

Az Úr érlelje meg, de meddig?

Sokáig mellőztem, végül akkora lendülettel kezdtem bele, hogy nem akartam abbahagyni. Számomra a 3. évadig volt igazán értékelhető, utána ellaposodott. Kíváncsi vagyok a befejező évadra.

2018.06.13 Laca//Ho/rr/oR//

Ismerősöm ajánlotta, hogy kezdjem el nézni, mert elég érdekes világot és terítéket kapunk az alkotóktól. Miután rávettem magam és megnéztem az első részt, ami elég hamar lebilincselt a képernyő elé és csak vártam, hogy minél többet megtudjak a soroza... Több

2017.06.03 indingo

Egy 1990-ben készült film sorozattá dolgozása. Nagyon bejövős disztópia, érdekes sztorival, ami az elején nagyon furcsa volt, de miután megszoktam a történéseket, már nem zavart.

2017.08.23 Deku

Sokáig szemeztem ezzel a sorozattal, nagyon kétkedve vágtam bele de megérte minden perce mert nagyon érdekes. Ezt az újdonság érzését pedig nem sok sorozat tudja megadni.

2018.05.19 dailyfilmsan

nagyon jó !!! Ilyen elburjánzott jövőprobléma az ember gyermeke c. filmben van még de ott nem ilyen utópisztikus társadalomra helyezik a hangsúlyt. Kiváltképpen jó benne hogy mint az amisok mindenhez visszatérnek és attól várják a csodát. Az egész e... Több

2018.06.07 GedyPapa

Hosszú idő után vettem rá magam arra, hogy elkezdjem a sorozatot, mert az elején kicsit szkeptikus voltam a sztorival. Végül a feleségemmel belevágtunk és beleszerettünk. A főszereplő mellett olyan mellékszereplők (Emily, Nick, Lidia néni) játszanak ... Több

2017.05.30 Szilonka

Van valami szokatlan az egész sorozatban, meg a sztori abszurdságán. Talán a főszereplő csaj furcsa nekem, meg is leptek a készítők, hogy egy csúnyácska főszereplőt választottak. Érdekes, újszerű sorozat.

2019.04.23 MP170506

Nagyon jó sorozat, melynek minden része tele van feszültséggel, drámával. A probléma, amely miatt megszületett ez a társadalom, hamarosan akár a mi életünkben is felütheti a fejét. Megrázó a szolgálólányok ily mértékű kihasználása, megalázása, büntetése.

2017.11.01 Bazzzsi

Nagyon megrázó történet egy beteg világról, ahol teljesen semmibe veszik a nőket egy két lábon járó inkubátor szerepét töltik be. HA pénzed van mindent megtehetsz.

2020.10.12 Ildikó Bacskai

Gyomorgörcs

Nehezen vettem rá magam a sorira, mert tudtam hogy valami iszonyat lesz megnézni a történet miatt, és így is lett. Mégis a történet Vendetta érzései, a robbanásszerű feloldások , a gyomorszorító-boldog pillanatok amit az emberből kivált minden percét megérik a korábbi feszült pillanatoknak.

2018.04.20 TomÁcs

Nagyon durva története van, eléggé lealacsonyító is egyben az alapsztori. Érdekes és félelmetes világot mutat be, reméljük nem erre felé tart a társadalom.

2018.11.04 VvV

A második évad még várat magára. Nem mindennapi történet, bár egy picit elborult elme kell a megírásához.

2019.08.16 Anti007

Áldott a te gyümölcsöd!

Már elindult a harmadik évad, amikor egy hirtelen jött gondolatból elkezdtem nézni a sorozatot. Annyira tetszett, hogy az első két évadot egy hét alatt meg is néztem. Rég láttam olyan jó sorozatot, ami ilyen szinten magába szippant. Utóljára a Bosszú... Teljes kritika

2017.07.23 Lonka

Megnézve az első évadot gyorsba megvettem a könyvet is. Nagyon elgondolkodtató a story, ami érdekes hogy az első rész kezdetben nem is tetszett, de annyit agyaltam rajta, hogy magával ragadott.