A szolgálólány meséje

The Handmaid's Tale

2017.12.09 Greeta

Annyira nem nagy száma a története. Nem rossz, de azért annyira nem különleges. Az tetszik benne, hogy termet egy világot és annak a hangulata valóban jó.

2019.01.20 Timcsi

Nekem is tetszett a története megvett kilóra, bár elgondolkodtató, hogy mennyire szeretjük a beteg storykat.

2019.06.01 kevelin

zseniális

erre a sorozatra tényleg nem lehet mást mondani mint hogy zseniális. a probléma melyre ez az undorító hímsoviniszta megoldás született egyre jellemzőbb lesz a mi világunkban is de nagyon remélem h nem ez lesz a vége. egy disztópikus világképet festett fel az írónő ami a sorozatban sokkal brutálisabban, kegyetlenebbül jelenik meg és nem feltétlenül fizikálisan inkább a lelki világot szedi szét.

2020.09.29 jfruzsi97

Megvettek kilóra

Zseniális sorozat. Engem nagyon lekötött, folyamatosan néztem volna, ha lehetett volna. Nagyon jó a sztori, az a disztópikus világ, amit megteremtettek benne, érdekes, izgalmas és elgondolkodtató. A szereplőkről ne is beszéljünk! Elizabeth Moss kiválóan játssza a szerepét, az az arcmimika, ahogy az érzelmek kiülnek az arcára, és egy szót se kell szólnia, de már a néző egy teljes dialógust tud társítani hozzá.

2020.11.08 Annuska

Nekem jobban bejött, mint a könyv. A jövőkép érdekes, a története némiképpen lehangoló, de mindvégig leköti az ember figyelmét.

2017.05.11 ANdraS

Olvastam a könyvet, nem is olyan régen, és az nagyon jó volt. A sorozat egy picikét gyengébb, nem annyira realisztikus, de úgy is jobb mint a sorozatok többsége. Ez egy igazi disztópikus film felnőtteknek arról, mi történne ha keresztény fanatikusok ... Több

2020.03.16 iq.csabi

Nagyon érdekes sorozat, nagyon érdekes és lebilincselő, az összes évad nagyon jó, de egyszerűen nem pörög fel, ezért kapja a 4 csillagot. Várja az ember a nagy csattanót, hogy na most na most és még mindig nagyon lassan halad továbbra is. Ettől függe... Több

2018.01.22 Evcsi95

Nekem nagyon tetszik ez a sorozat. Minden egyes héten alig várom, hogy jöjjön az újabb rész. Bár egy kicsit borúsnak mutatja a jövőnket, mégis benne van, hogy ez velünk is megtörténhet, akár már holnap is. Egy olyan sorozat, aki mindenkit feministává tesz, nemtől és kortól függetlenül.

2018.11.19 Deniel

Ezek a nagyon felértékelt, túláradó, minden díjat megnyert, "úr isten ez minden idők legjobbja" filmek, sorozatok valahogy Nekem sosem nyerik el a tetszésemet! Nem tudom, hogy velem van-e baj, de számomra ez teljesen nézhetetlen, élvezhetetlen volt é... Több

2019.03.10 Elkoo

Nagyon érdekes nézőszögből lett megcsinálva ez a sorozat. Nézése során voltak részek, amitől még a hideg is kirázott, sokszor pedig mérhetetlen düh fogott el. Kíváncsian várom a folytatást.

2022.01.09 Barta Attila

Vontatott

Vontatott, unalmas, lehangoló volt az első 3-4 rész, amit láttam.

2017.05.08 Mia1982

Nagyon tetszik! Pont az én ízlésem ez a film! Nem tudom mi lesz a vége, érdekes, titokzatos, szimpatikusak a szereplők, kiváló a hangulata és a díszlet is. Eddig csillagos ötös!

2022.10.08 Manfred393292

Sajnos a 2. évad után mélyrepülésbe kezdett a minőség.

2018.08.17 messideco

Az egyik legjobb új sorozat. A színvonal ingadozó, és a történet is ismétli sokszor önmagát, de még mindig van bőven potenciál benne.