Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

La cara oculta (2011)

La cara oculta

elekm90   2020. 05. 15.

Tökéletesen beleillik az egyébként is színvonalas spanyol thriller mezőnybe a film. Jó a tempója, remekül van felépítve a fordulatos sztori is. Egy kicsit a vége nem tetszett, véleményem szerint jobban is lezárhatták volna (spoiler nélkül akár a film eredeti vége előtt 20 perccel volt egy erős momentum).

hsanya182   2015. 10. 23.

Nem egy szokásos PÁRTERÁPIA, avagy egy jó kis izgulós krimi?! Elég dúrva belegondolni ilyen is megtörténhet! A központi kérdések a kisajátítás, a féltkenység, a bizalom, a bosszú, nem megszokott formában tálalva. Egyszer érdemes látni, azért üt! :)

Zsceeeka   2015. 02. 11.

Nagyon tetszett, annak ellenére, hogy kissé sablonos. A szimpátiám vándorolt a két női főszereplő között, a várt hatást elérte a film, akinek a leírás tetszik, az a filmben sem fog csalódni.

Loborg   2015. 09. 29.

Nagyon örülök , hogy rátaláltam erre a filmre ( talán egy filmes listán láttam a címét ) , nagyon szórakoztató , kissé hátborzongató volt , szóval működött.

Edeske   2016. 05. 24.

Nekem nagyon tetszett a film, mert hozta azt az izgalmat és feszültséget amit a kategóriától elvárok. Magával ragadó, fordulatos film egész jó színészi alakítással. Érdemes megnézni, izgalmas .