La cara oculta

La cara oculta

2023.04.28 Rozmaring Tündér

Ezt a filmet úgy érdemes megnézni, hogy nem néz előtte előzetest és nem olvas spoilert az ember. Nekem nagyon bejött. Zseniális.

2015.10.23 hsanya182

Nem egy szokásos PÁRTERÁPIA, avagy egy jó kis izgulós krimi?! Elég dúrva belegondolni ilyen is megtörténhet! A központi kérdések a kisajátítás, a féltkenység, a bizalom, a bosszú, nem megszokott formában tálalva. Egyszer érdemes látni, azért üt! :)

2015.02.11 Zsceeeka

Nagyon tetszett, annak ellenére, hogy kissé sablonos. A szimpátiám vándorolt a két női főszereplő között, a várt hatást elérte a film, akinek a leírás tetszik, az a filmben sem fog csalódni.

2015.09.29 Loborg

Nagyon örülök , hogy rátaláltam erre a filmre ( talán egy filmes listán láttam a címét ) , nagyon szórakoztató , kissé hátborzongató volt , szóval működött.

2016.05.24 Edeske

Nekem nagyon tetszett a film, mert hozta azt az izgalmat és feszültséget amit a kategóriától elvárok. Magával ragadó, fordulatos film egész jó színészi alakítással. Érdemes megnézni, izgalmas .

2020.05.15 elekm90

Tökéletesen beleillik az egyébként is színvonalas spanyol thriller mezőnybe a film. Jó a tempója, remekül van felépítve a fordulatos sztori is. Egy kicsit a vége nem tetszett, véleményem szerint jobban is lezárhatták volna (spoiler nélkül akár a film eredeti vége előtt 20 perccel volt egy erős momentum).