88% 1996 szavazat

Kódjátszma

The Imitation Game

2015.02.20 MutantNinjaPony

Jó film lett, de nekem az az egyszer-nézős kategóriába tartozik. Mondjuk meg kell hagyni, jobb lett egy árnyalattal, mint amire számítottam. Cumberbatch vitte a hátán az egészet. Mondjuk a többi karakter éppen hogy csak jelen volt. Néha feltűntek, am... Több

2015.10.03 Xarxas

Az elején azt hittem, hogy nem fog tetszeni, csak unalomból néztem meg, de nagyon jót csalódtam a tavalyi év egyik legjobb filmje szerintem.

2015.03.31 tbandi1989

Történelem a javából. Akit érdekel a NÉMET ENIGMA és a mai számítógépünk elkészülésének alapjai annak kötelező, és persze azoknak is, akik szeretik az intenzív, erős alakításokat!

2015.02.16 kamivagyok

14 millió ember és 2 év - ennyivel kevesebb áldozat és idő.. Megdöbbentő. Hiteles. 10/10. Cumberbatch egész egyszerűen zseniális.

2015.03.16 palfi24

A biográfiák és Anglia kedvelőjeként nagyon szórakoztatónak tartottam a The Imitation Game-et. A jó színészgárda és az érdekfeszítő igaz történet a második világháború egy teljesen új aspektusát ülteti bele egy izgalmas drámába. Ajánlom a háborús filmek, a tudomány és persze Cumberbatch kedvelőinek. 9/10

2015.01.25 andy07

Nagyon jó film, ajánlom mindenkinek! :)

2015.02.15 laszlototh

Nem a legjobb film amit az idei évben láttam. Nagyon lassú történetmesélése van, és valahogy többre számítottam tőle.

2015.03.01 dzsolt7

Annak ellenére, hogy történelmi témájú a film, és tudtam, hogy kb. mi lesz a befejezése végig le tudott kötni, és ez nagyban köszönhető Benedict Cumberbatch zseniális játékának. A történet elején egy eléggé Sherlock-szerű figurát játszik, de később m... Több

2015.01.31 marica

Egy igen jó film, nagyon jó színészi alakításokkal, Benedict Cumberbatch szokás szerint parádésan alakít. A többi szereplő is nagyon jó, egyedül Keira Knightley idegesít kissé, bár nem annyira, mint a többi filmjében...

2015.03.31 epeeer

Nagyon jó film! Fordulatos, izgalmas és tanulságos, és a végén azért megforgatja az emberben a kést, hogy miképp végezte ez a zseniális elme!

2015.03.09 nemethgergo31

Csak ajánlani tudom mindenkinek, főleg informatikusoknak! A szereplők remek alakítást nyújtottak! A legelső perctől kezdbe feszült hangulata van a filmnek ami a végére igazi filmes élményt tud nyújtani! 9/10

2015.02.09 Bau1981

Milyen jó, hogy erre a filmre ültem be és nem a Blackhatra. Izgalmas volt, élveztem, történelmi vérfrissítésnek is kiváló. 10/10

2015.03.26 zotyika33

Lehet bennem van a hiba, de én nem tartom akkora durranásnak ezt a filmet. Valahogy mellékessé tették magát az Enigmát és egy életrajzi drámát hoztak ki belőle. Ez engem annyira nem hozott lázba.

2015.02.13 tothtamas

Jobbra számítottam. Engem eléggé untatott és ezen a színészi játék sem segített nálam.