88% 1995 szavazat

Kódjátszma

The Imitation Game

2015.08.24 fagitta

Nagyon tetszett a film miliője, a főhős igen egyedi, furcsa, szokatlan karaktere és a közel két órán át tartó izgalom. Végig szorítunk a csapatnak elérni a célt, a megoldást, végig kitart a feszültség.

2015.03.25 Aranyhal

Érdekfeszítő téma, jól alakító színészek. Izgalmas, pörgős. A téma komolysága ellenére humoros is. A vége drámai, a műfajok keverednek a filmben.

2015.03.27 drsolomon

Leegyszerűsítve és szórakoztatva mutatja be a második világháborús enigmák feltörésének történetét. A főhős elvont, zseniális karaktere adja a film egyediségét. Megható, izgalmas film.

2015.03.23 Adell89

Én nagyon szeretem a 2. világháborús témákat,engem lekötött,tudtam követni,értettem az egészet. Aki erre nem képes,miért nem inkább Marvel feldolgozásokat néz.........

2016.06.10 Edeske

Moziban láttam és igazán igényes és jó élményt nyújtott. Összetett, kissé agyalós és hitelesen bemutatott film, aminek nagyon érdekes a története és igaz eseményeken alapul.

2016.04.11 BallEr

Erre a filmre könnyen mondom, hogy olyan mintha szinte aranyból lenne annyira csodás lett. A történet, a zene és még maguk a karakterek is fantasztikusan voltak elkészítve. Ritka korrekt kis film.

2017.03.24 georgri

Nekem előként az Enigma című film ugrott be a Kódjátszma kapcsán. Teljesen rendben van a film, a történet, engem nagyon érdekelt a téma, úgyhogy magába szippantott a film.

2016.10.25 Manfred

Nagyon tetszett a film. Igazán érdekes és magával ragadó, fordulatos és végig izgalmas. Még izgalmasabbá teszi a filmet hogy igaz háborús eseményeken alapul.

2015.10.16 Blindspot

Ritka pörgős és ritka akció dús film, az unalom messze elkerült szerencsére. A történettel, amit írtak egész jól átadja a hangulatot. Erős alkotás. Ezzel a filmmel nem lehet betelni.

2015.06.01 sonyxxx

Tetszett a film, nagyon átjött a a kor hangulata. A főszereplő remek teljesítményt nyújtott, megérdemelte volna érte az oscar díjat. Tetszett a rendezés és az is, ahogy a történet összeáll a film végére.

2016.08.29 GaraiV

Moziban láttam a filmet és nagyon tetszett. Végig rendkívül izgalmas és kiszámíthatatlan. Vannak benne fordulatok, nem várt részek. Elgondolkjoztat és magával ragad.

2015.03.31 Henczi

A szereplők többségét nem ismerem, de ennek ellenére pozitív csalódás volt a film. Van benne fordulat, érzelmileg is megfogó és nem tipikus háborús film (azokért nem vagyok igazán oda), hanem a mögöttes eseményeket mutatja be. Olyan dolgokra világít ... Több

2015.03.23 szafffy

Sürget a határidő, nem tudod kiben bízhatsz, a feszültség, bizalmatlanság és kiszámíthatatlanság végig ott van a levegőben...Szóval egy izgalmas, fordulatos filmről van szó. Szerencsére túlzottan nem megy el történelmi irányba.

2016.10.15 Manson

Izgalmas, fordulatos film, ami igaz eseményeken alapszik. Nem kiszámítható, végig fordulatos és izgalmas. Lekötötte a figyelmemet végig, egy percig sem untatott.