88% 1995 szavazat

Kódjátszma

The Imitation Game

2015.07.22 szd91

A mindenség elmélete után nagyon kíváncsi voltam, ott kicsit több volt az élettörténet és kevesebbet láttunk a tudományos munkájából a főszereplőnek. Kicsit hiányérzetem is volt emiatt, de itt nem, jól eltalálták az egyensúlyt a készítők. Nem tudom m... Több

2015.02.27 ocso

Nagyon jó film. Megrendítő, tragikus. A háború ésszerűtlen és kegyetlen voltát ábrázolja. Igaz történetre épül.

2015.02.02 Vitya

a napokban láttam a moziban és azt kell hogy mondjam hogy nagyon jó választás volt. izgalmas eredeti drámai film,ne hagyjátok ki!

2015.10.07 AE1205SB

Több filmet is láttam már Enigmáról, de ez teljesen más, ez új. Egészen más szemszögből mutatja be a történéseket és olyan titokra is fény derül, amelyről eddig még nem tudtunk... izgalmas és megdöbbentő film.

2016.02.10 norbi0102

A színészek hitelesek és a film olyan helyre enged betekintést, ahova eddig előtte más film - legjobb tudomásom szerint - soha. Turing nem is kérdés, hogy zseni volt és a meghurcolása mélységesen felháborító. A film tökéletesen dolgozza fel a Turing... Több

2016.08.28 adamkatka

Először azt gondoltam, hogy unalmas lesz, de, bár az egész film a kód megfejtéséről szólt, mégis nagyon lekötötte végig a figyelmemet, izgalmas, mozgalmas ééés nagyon érdekes.

2015.06.10 Tomi

Egy remek film remek történettel remek színészekkel. Benedict Cumberbatch egy nagyszerű színész és ezt itt is megmutatta a nézők számára. Aki nem látta még az pótolja mert vétek lenne kihagyni pláne akik szeretik a drámát.

2016.02.11 Rayman102

Érdekes film, bár szerintem kicsit unalmas. Én nekem annyira nem tetszett mint ahogyan értékelik, de ez az én véleményem. Egyszer meg lehet nézni. A szereplők élete nem nagyon tetszett.

2015.04.26 superxaba

Egy jó témájú, jól megcsinált, jól eljátszott film, amelyik megint a másságot magasztalja és szembeállítja az érdemet és a tehetséget a hibával, sikert a kudarccal.

2015.07.14 prongs2001

Mindenkinek ajánlom, mert nagyon pörgős, akció filmnek sem utolsó. Még mindig meg tudom nézni újra és újra. Pedig nem egyszer vettem már ezt elő. Kegyetlen jó alkotás.

2015.04.25 adibandii

Egy nagyon érdekes és izgalmas film.Keira Knigtley az egyik kedvenc színészem és nem véletlenül,hiszen remek színész.Benedict Cumberbatcntől még nem láttam filmet,de ebben remekül alakit.Számomra egy élmény volt.

2015.06.15 fancsi094

Aki szereti az életrajzi drámákat, annak mindenképp javasolnám, mert ez azokból a minőségibb fajta. Turing-ot nagyon jól megformálta Cumberbatch. A valóságtartalmát pedig mindenki döntse el maga.

2016.12.27 Enjoy

Jól összerakott, összetett profi film, profi rendezés. Agyalós, érdekes és magával ragadó. Izgalmas, nem várt fordulatokban gazdag film. Egy percet sem unatkoztam rajta.

2016.06.27 portal91

Hát egyszer mindenképp meg lehet nézni, de nem nyerte el a tetszésemet, de mégis érdekes volt látni a múltat, szeretem a történelmi filmeket és Benedict odatette magát.