A bíró

The Judge

2015.03.18 Nina73

Aki ismer tudja, hogy Robert Downey Jr. az egyik nagy kedvencem, és Duval is szeretem. Sajnos ez a film nem volt méltó hozzájuk és mégis ketten kihoztak belőle valami jót. A sztori ha nem Ők játszottak volna tuti ellaposodik. De még az Ő játékuk sem tudta feledtetni az utolsó igen rosszul megírt, klisés 15 percet....

2015.03.08 laca555

Szerintem nagyon megható történet apa és fia közötti kapcsolatról. Robert Downey Jr.-t egyébként is nagyon bírom, szóval egyértelmű volt, hogy moziban akarom látni a filmet. Pozitív élményekkel jöttem ki a film végén a teremből.

2015.02.23 joker

Húú, nagyon tetszett. Jó a szereposztás, ezt a karaktert másnak adni vétek lett volna :) Nagy rajongója R.D.Jr-nak, végre valami komolyabbat is látunk tőle. A film témája is nagyon tetszett egy két helyen igen jó poénokkal dobták fel az amúgy drámai hangulatot. Csak ajánlani tudom!!

2015.03.22 Bence04

Megannyi morális kérdést vett fel a film, melyekre mértéktartóan és elegánsan próbál választ adni. Nagyszerű alakítások teszik teljessé a tökéletes forgatókönyvet.

2018.10.21 Amanda

Egyszer nézhető kellemes délutáni filmnek, mélyebb nyomot nem hagy bennem klisé történet.

2015.04.01 santa3991

Egyszer nézhető film, a benne lévő jellem fejlődés és a fő karakter változása az ami magával ragadja az embert.

2015.03.02 zarra

Komolyan mondom, ez egy remek film lett. A színészek nagyon jók, a történet is tetszett, a hangulata, a ritmusa, tényleg nem tudok semmi negatívat felhozni ellene. Ez egy jó dráma és kész!

2016.11.01 NED

Kiderül ebben a filmben is, hogy Robert Downey Jr. hihetetlen jó színész. Nem tagadom, miatta ültem le nézni, és egyszerűen imádom ezt a filmet. Nagyon megfogott a sztori és levezetés, egy dráma amit már többször is megnéztem és nem bírom megállni, hogy ne lássam újra.

2016.03.25 Penge

Tipikusan olyan film, ami a nézőknek tetszik, a kritikusoknak pedig már kevésbé. Ha kritikus szemmel nézzük, akkor valóban, néha a film leesik és unalmas lesz. Ugyanakkor, ha ezeken a pontokon átlendülünk, akkor egy szívhez szóló drámát láthatunk, am... Több

2015.03.01 molly209

Szuper dráma volt,nagyon tetszett. A szinészeket pedig egyszeruen imádom! Jó volt végre Downey Jr.-t egy komolyabb szerepben látni.

2015.04.28 ndave92

Nem fűztem sok reményt ehhez a filmhez, de kellemesen csalódtam benne. A színészi játékkal minden rendben volt. Negatívumnak azt hoznám fel, hogy túl lassú és hosszú a film és emiatt sokszor képes voltam elveszíteni az érdeklődésemet a történések irá... Több

2015.02.08 Kornél

2014 egyik legjobb filmje. Tele van érzelemmel, és drámával, a színészek nagyon jót alakítanak, különösen Robert Duvall.