A bíró

The Judge

2015.02.10 totli

Robert Downey által megformált, ismét beképzelt nagymenő karakterére épített poénok most sem hiányozhattak, mellette egy igen jól felépített drámát láthatunk, több remek alakítással.

2017.08.04 JanneAhonen

E film kapcsán mindig a kiváló alakítások fognak eszembe jutni. A sztori nem rossz, de nem sokat érne a színészek nélkül. Robert Downeyt jó volt nem szuperhősös filmben látni, Billy Bob Thornton is mást alakított, mint a megszokott, Robert Duvall pedig még mindig zseniális. Nagyon jó film, mindenkinek ajánlom.

2015.09.21 Toncsi

Nem rossz ez a film, de sajnos teljesen középszerű. Számos apró gond van vele, ami lehúzza. Először is pofátlanul hatásvadász, húzza az időt és a drámai jeleneteket pont azzal a pár másodperccel nyújtja el, ami miatt giccses lesz. Vannak azért jó pillanatai a filmnek, és a végére összeáll, csak hát messze nem hibátlan.

2015.02.23 Toto Paradiso

Remek film, nagyszerű alakításokkal. Szinte mindenre igaz, de erre különösen. Ne nézd szinkronnal. A filmet a 2 főszereplő karaktere viszi. Élmény volt nézni őket. Sztori nem nagy szám és maga a film sem, de összességében és a 2 színész miatt, az év ... Több

2015.03.28 MAlexa23

Most néztük meg a napokban! Ez egy igazán jó filmre sikerült. Én megsirattam a végét. Benne voltak a Robert Downey Jr. által megszokott (leginkább Vasember sorozatból) poénok, emellett drámai, komoly, elgondolkodtató.

2015.01.27 Maddy

Érdekes volt számomra ez a film, ugyanis most egy teljesen más szerepkörben láthattam Robertet, tekintve, hogy az utolsó film, amit láttam az ő főszereplésével, a Vasember volt. Igazából nem volt ez rossz film, de valahogy annyira jó sem. Nem mondom... Több

2015.03.25 casio_betti

Kicsit vontatott, de nagyon drámai. Megéri megnézni, a főszereplők nagyon jók és újranézzük!

2015.01.31 sanyika

Milyen rossz tud lenni ha egy gyereknek az apjával megromlik a kapcsolata, egy életre kihat rá és majd csak a végén mikor már majdnem késő bocsájt meg Ez a film is erről szól, megnéztem és nagyon megfogott az egész film.

2015.01.28 palacsinta

Nem erre számítottam, azt hittem valami jogi témájú film lesz, ehelyett egy családi drámába csöppentem. Izgalmas volt, és egyben szomorú is, nem csalódtam abszolút. Megérte megnézni.

2015.02.09 kitka6

Nagyon jól felépített dráma. Kicsit hosszúra sikeredett, de ez még belefér. Nekem nagyon tetszett.

2015.01.26 KG

Egyszernézős kicsit unalmas sajnos, pedig anyira jónak tűnt.

2015.01.23 Emil444

Alapvetően jó film, megéri a rá forditott időt, viszont én sokkal több szakmai dolgot vártam tőle, főleg ha már a cime is ez, ami...Egy családi viszályról szól, de sokkal ütősebbet vártam.

2014.12.23 mártilány

Na ilyen egy jó dráma! David Dobkin ügyesen rendezte meg a filmet, jól mutatja be a nem működő családi kapcsolatok és az örök és feltétlen szeretet között felmerülő feszültséget. Az öreg bíró személye tipikus iskolapéldája a nagyon okos, képzett, de ... Több

2015.03.28 MMarko22

Remek dráma. Robert Downey Jr. részéről fantasztikus alakítást láthattunk ismét. A poénok sem hiányoztak, emellett egy igazán megható filmet láthattunk.