A bíró

The Judge

2016.12.09 Pappcsino

Szerintem remek film A bíró. Bár nem vagyok az a típusú ember, aki szereti az ömlengős filmeket, ugyanis ezek általába hiteltelenné válnak számomra, ez tényleg szuper volt. Szép és érzelmekkel teli történet.

2022.07.08 Szarka Eszter

Ütős film! Tele feszültséggel, izgalommal. Sokféle érzelmet mozgat meg.

2017.04.24 jozsagabri

Robert Downey Jr. és Robert Duvall nagyon jó párost alakítanak, emiatt is tetszett a film. A sztori annyira nem fogott volna meg, de az előadásmód miatt érdemes volt megnézni.

2015.02.01 miska1967

Csalódtam a filmben. Egyrészt adott volt egy kiváló színészgárda, egy érdekes alapötlettel , de Amerikai hagyománynak megfelelően elhúzott véggel az élmény le lett szűkítve.

2016.09.19 Vviktor

Profi dráma profi színészi szerepléssel. Magával ragadó, érdekes film, ami elgondolkoztat. Minden perce izgalmas volt és moziban igazi élményt nyújtott. Akár többször is nézhető.

2015.06.23 Newyqrk

Tökéletes bemutatása az Apa fia kapcsolatnak, és remek színészi munka van benne. A történet össze függő és Vasemberke munkája is remek. :D Bár tényleg starkos kicsit de KINE szeretné :))) Érdemes film és kötelező darab

2015.06.19 Kellangy

Nagyon jó film, elgondolkodtató. Bemutatja milyen fontos egy gyermek, sőt ember életében az apa-szerep. Az emberi kapcsolatokat bemutató film főleg a főszereplő flegma stílusa miatt szerethetővé válik. Jó alakítás, mindenképp ajánlom.

2015.10.09 Alexa

Nagyon szerettem ezt a filmet. Sajnálom, hogy csak keveset lehetett hallani róla mikor megjelent. Ha Downey munkáit nem követném nyomon, biztosan nem láttam volna. Bánhattam volna, mert érdemes megnézni, ahol kell vicces, ahol kell drámai. Nem egy giccses hollywoodi alkotás, inkább életszagú

2015.08.28 csongi888

Nekem nagyon, nagyon tetszett. Egyetlen giccses/klisé jelenetet leszámítva (amikor bringázik) hihetetlen életszagú. Amúgy Robert Downey Jr. full alkoholista képe elképesztő. Jól játszik, de egyszerűen nem tudtam elvonatkoztatni attól, hogy "alkesz" ... Több

2015.05.07 goldfisy

Tökéletesen felépített történet. A két főszereplő külön -külön is remekelt, de kettősük páratlan élménnyé teszi a filmet. A feszültség szinte tapintható, még a kisebb szerepeket is jól megtervezték.

2015.11.02 Vivi02

Drámai film. Robert istenien hozza a szerepét. Az emberi törvények kemények tudnak lenni, de bírom,hogy milyen korrekten tudják a helyzeteket kezelni. Jó kitalált sztori csak lehetne picit rövidebb. egyes részeket feleslegesnek tartottam.

2016.04.02 Vibozsofi

Robert Downey Jr. és Robert Duval karakterei garantáltan sikert aratnak. Nagyon tetszett a film, igazi jó dráma, némi humorral fűszerezve. Szinvonalas, karaktres, hiteles és a figyelmemet mindvégig lekötötte. Érdemes megnézni.

2016.04.28 Hektor6

Robert Downey Jr. mostanában csak vasemberként, vagyis Tony Starkként van jelen a vásznon. Pedig nagyon tehetséges színész, emiatt is örültem, hogy ő lett A bíró főszereplője. Nagyon jó kis dráma, megindító és megható. Feliratosan láttam moziban, és nagyon jót tett a filmnek az eredeti hang.

2015.03.24 piaf023

Nagyon tetszett, Jó film volt, mondanivalóval. Érdemes megnézni. Robert Downey Jr. és Robert Duvall szép alakításokat hoztak, számomra abszolút kellemes csalódás volt a film.