A bíró

The Judge

2019.01.29 Érdeklődő

Minden családban vannak gondok.

Szívbemarkoló történet apa és fia kapcsolatáról. A történetet már csak a színészi játék tudja felülmúlni. Nagyon jók az apró, de annál inkább feszültségoldó jelenetek, amik nem zökkentik ki a mozgóképet néző személyt a drámai hangvételből. Itt is el lehet mondani azt az igazságot, hogy bármilyen ok is az, ami szétválaszt egy családod, addig kell keresni a megbékélés lehetőségét, amíg nem túl késő.

2015.06.11 macskulare

Végre egy olyan film,melyben nem beszélnek csúnyán,nincsenek mindenféle szemkápráztató efektek,trükkök,mely megszabadít a gondolkodástól. A mai divat: trágár beszéd lehetőleg minden mondatban, ha kasszasikert akarnak. Nekem tetszett. Szereposztás kiváló. Történet kiváló. Még több ilyet kellene...

2018.11.17 Deniel

Nem megszokott szerepben Robert Downey Jr, de hozta a formáját, ahogy kell! Igazán szép film! Egyszerre érzelmes, humoros, szomorú, elgondolkoztató na és szórakoztató! Az egyetlen bibi, Downey barnára festett haja, ami nem lett az igazi, sőt borzalma... Több

2015.12.28 batukán

Ez a film jól mutatja, milyen az, amikor Robert Downey Jr. kiesik a megszokott szerepből. Igen, benne nem egy Vasembert kell látni, hanem egy őstehetséget, ahogy ez a filmje is mutatja.

2015.10.08 AE1205SB

Remek film volt, de a szinkron.... Billy Bob Thornton, Robert Downey, és a Sherrif mind vállalhatatlan szinkronhangot kaptak. Aki teheti az inkább eredeti nyelven nézze.

2015.02.11 Lord British

Egy kiváló családi dráma okosan felépítve és tálalva. Engem lekötött, komoly volt de mégis belecsempészték a humort. RDJ kisujjból hozza a gőgös nagymenő szerepét, Robert Duvall pedig megérdemelte azt az Oscar-jelölést, hatalmasat nyújt. A film vége ... Több

2015.04.22 superxaba

Nem tetszett, nekem nem ilyen egy jó dráma, egyáltalán nem éreztem át az öreg bíró és a fia problémáját. Túl hosszú is, elpazarolt két óra volt az életemből.

2016.11.09 fazekasanett92

Robert Duvall játéka tetszett legjobban a filmben a színészek közül mert egyedi és összetett, megragadt a színészi játéka. Izgalmas és jó dráma. Tetszett hogy sablonoktól és felesleges üresjáratoktól mentes volt a film.

2015.07.18 rhamus

Ez a film erősen alul értékelt alkotás. Hibája talán annyi volt, hogy néhány helyen laposabb volt. Ezen felül viszont egy jól kidolgozott, szép grafikájú és még vicces film is lett.

2016.06.11 Mulds

Na bátran írhatom, hogy nem sűrűn láttam ehhez foghatót. Csak sajnos ez nem a jó értelemben véve kell venni. Teljesen alul teljesített a film mindentéren. Ha lehet nem ismételném meg.

2017.02.24 Hercegno

Szerintem ez egy állati klassz film. Robert Duvall zsenialis volt, óriásit alakított, imádom. Nekem Robert Dawney Jr. is tetszett, ő is nagyon odatette magát.

2016.07.01 Pock

Lélekbe ható dráma, aminek nagyon érdekes a története, magával ragadó a sztori és minden perce izgalmas. A kategória kedvelőinek tetszeni fog, átlagnál jobb.

2015.11.22 somi

2011, de lehet, hogy inkább 2009 óta az első olyan filmje Robert Downey Jr.-nak, ahol tényleg bebizonyíthatja, hogy jó színész. Már ezért fel lehet pontozni, de egyébként is egy remek filmről beszélünk.

2016.07.20 Bog1

Hát ezt a filmet nem igazán ajánlom senkinek. Pedig nagyon nagy potenciál lett volna benne az előzetesek is tökéltesen megvolt a csinálva rendezés szereplők mind mind jók lettek volna de annyi mindent akarta beletuszkolni ebbe a történetbe hogy nem b... Több