A bíró

The Judge

2020.10.05 Bazzzsi

Egy nem mindennapi apa-fiú kapcsolatot mutat be a film. A történet magával ragadja a nézőt, beszippantja és várja hogy megtudja, hogy mi is történt.

2017.07.31 Lonka

Remek film. Nagyon jó alakításokat láthattunk a filmben. A története nagyon drámai és megrázó, csak ajánlani tudom a filmet. A végét is nagyon jól megcsinálták.

2020.01.07 petraszab

Egy családi dráma, több haláleset, titkok a múltból. Érdekes film, végig izgalmas és elgondolkodtató.

2017.10.13 kevelin

Nagyon jó film. A párbeszédek a lényegek, egy apa-fia közti örök rivalizálást láthatunk némi drámai, krimi beütéssel. Nagyon tetszett. Robert Downey Jr. egyik legjobb alakítása

2021.04.17 uniterra

Jó forgatókönyv, jó színészek. Mi kell más? Nem hasonlítgatom más darabokhoz, hisz mikor nézem, csak ez számít.

2015.05.30 Syracuse

2011, de lehet, hogy inkább 2009 óta az első olyan filmje Robert Downey Jr.-nak, ahol tényleg bebizonyíthatja, hogy jó színész. Már ezért fel lehet pontozni, de egyébként is egy remek filmről beszélünk.

2019.07.10 Bizsu82

Nagyon átjön a film hangulata. Magával ragadó, érdekfeszítő. Fordulatok vannak benne, nem kiszámítható. Agyalós és izgalmas. Nem egy megszokott thriller, hanem van benne valami egyediség.

2015.09.24 Zsceeeka

Tetszett a film, érdekes az alapsztori is, és a színészek zseniként oldották meg a "feladatot", jól állt mindkét főszereplőnek a karakter. Érdekes dráma.

2019.01.14 szabomarc

A színészi játék kifejezetten tetszett, az alaptörténet is, azonban valahogy összességében nézve nem fogott meg az egész. Nem tudom mi lehet az oka. Ezzel együtt nem rossz, ajánlom.

2015.09.24 Loborg

Robert Downey Juniornak nagyon jól áll ez a szerep, és a másik színész is jól játszik ebben az egyébként érdekfeszítő, családi életet boncolgató drámában. Ajánlom.

2020.09.09 szoljhozzam

Az abszolút kedvencem Robert Downey Jr.-tól. Egy izgalmas történet, amelyben erősek a családi szálak is. A története meglepő volt.

2017.08.14 czigler.nora

Én akárhogy akartam nem értrttem ezt a filmet, se a sztorit, se a történéseket..unalmas volt, vontatott, és olyan se füle se farka. Nem lett a kedvencem

2015.11.21 irongozu

Többen szidták a szinkront. Ehhez sajnos nem tudok hozzászólni, mivel én feliratosan láttam és nagyon tetszett. Szerintem hibátlan film. Robert Duvall pedig óriási.

2018.02.16 jake_green

Jó film, de alapvetően nehéz! Aki könnyed kikapcsolódásra vágyik, nem ezt keresni.