Az ifjú nyomozó

Az ifjú nyomozó

The Kid Detective
elekm90

Sophie Nélisse

Az egykor ünnepelt gyereknyomozó 32 évesen is trükkös rejtélyek megoldásával tölti az idejét, már ha éppen marad ideje a munkára a kijózanodás és az önsajnálat mellett. Az élete azonban gyökeresen megváltozik, miután egy ügyfele megbízza, hogy derítse ki, ki gyilkolta meg a… Több

Rendező: Evan Morgan
Forgatókönyvíró: Evan Morgan
Ország: Kanada
Premier: 2020.09.13. | HBO Max (2021.12.12.)

2021.12.13 Lóri Ádámcsik

Zavaros

Nagyon zavaró, hogy egyszerre akar vígjáték, dráma és krimi is lenni a film. Így összekuszálódik a néző, hogy akkor ez most mi is akar lenni! Jobbat is ki lehetett volna hozni belőle.

2021.03.03 elekm90

Olyan, mintha egy könnyed film-noirt nézne az ember, emiatt eleinte kicsit furcsa volt a hangulata, a humora is hullámzó volt, hol szellemes, hol inkább a fejemet fogtam. A kiégett gyereknyomozó szál bejött, ahogy Abe, az ember, aki eddig eltűnt macs... Több

2020.09.15 kukori777

Egyszerű történtet kellő mennyiségű csavarral, amitől az egész könnyen fogyasztató, mégsem válik egy pillanatra sem unalmassá.

2021.01.07 andras411

Teljesen véletlenül bukkantam rá, előtte nem is hallottam erről a filmről, de mind a két főszereplőt szeretem, és nem csalódtam.

2020.11.02 NEO

Adam Brody egyszerűen tökéletesen hozza ezt a keserédes, megöregedett csodagyerek-figurát, és ez egy kifejezetten szórakozttató filmet eredményez.

A film összbevétele 364 138 dollár volt (imdb.com).

(2021. 02. 04.)
Detektív az elmaradt felnövés nyomában
Ha egy szórakoztató, humoros krimit keresünk benne, azt is megkapjuk, de ha szeretnénk elgondolkodni, valójában miért menekülünk a cinikus, rideg valóságból az aranyos detektívgyerekekhez, ahhoz is kapunk bőven muníciót. Több