Gotti

Gotti

A film összbevétele 4 343 227 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 15 856 205 forintot termelt. A hazai mozik összesen 23 556 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A filmet eredetileg tavaly év végén tervezték bemutatni, ám aztán a stúdió úgy döntött, hogy csak videóforgalmazásban jelenteti meg. John Travoltának ez nem tetszett és inkább kivásárolta az elkészült anyagot a stúdiótól, s új forgalmazót keresett, amely elintéz egy nagyszabású mozipremiert. A terve sikerült, a kritika azonban rendesen lehúzta a filmet.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A filmben John Travolta (Id. John Gotti), és Ella Bleu Travolta (Angel Gotti) apa és lányát játsszák. Érdekesség még hogy John Travolta felesége Kelly Preston alakítja Gotti feleségét (Victoria Gotti). Igazi családi gengszterfilm. Szerző: Diesel

Eredetileg Joe Pesci alakította volna Angelo Ruggierót. Pesci később 3 millió dollárra perelte a producereket, mivel állítása szerint megszegték a szerződést. A színész azt állította, hogy miután a szerep kedvéért tizenöt kilót felszedett, a producerek inkább egy másik szerepet ajánlottak neki. A per jelenleg is zajlik. (2017. november) (imdb)Szerző: hp

A film női főszerepét eredetileg Lindsay Lohan alakította volna, azonban olyan követelései voltak, melyeket a producerek nem tudtak/akartak teljesíteni. Később Lohan személyesen hívta fel Marc Fiore producert, hogy hadd tarthassa meg a szerepet, de ekkor már késő volt. Szerző: hp

John Travolta számos olyan kiegészítőt viselt, melyek egykoron John Gottié voltak, egyebek mellett például a maffiózó nyakkendőit is. Szerző: hp

John Gotti Jr. szerepére olyan színészek is esélyesek voltak, mint Shia LaBeouf, Channing Tatum, Dominic Cooper és James Franco.Szerző: hp

Az első áruló
2001
Az Ír
A rém
2003

A filmben számos olyan autó is feltűnik, ami John Travolta tulajdonában áll. Szerző: hp

A film a rettegett New York-i maffiózó, John Gotti életét dolgozza fel. Szerző: hp

A film forgatása 2016. július 25-én kezdődött meg Cincinnatiban, Ohio államban. Szerző: hp