Chris Kerson
Spencer Lofranco
Spencer Rocco Lofranco

A szegény olasz-amerikai családból származó John Gotti lenyűgöző személyiségével és szókimondó stílusával a New York-i Gambino bűnszervezet tagja lesz, majd egy véres puccsal át is veszi az irányítását. Miközben szerető apa és férj, aki mindent megtesz a családjáért, kegyetlen és… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2018.06.14. | Netflix (2022.03.15.)
Forgalmazó: Big Bang Media

2021.06.27 Drawen H.

Kár volt

Armand Assante után ami fergeteges volt, nem is értem, hogy miért kellet ez a film. Mert eltelt huszon év? Ebben sincs filmes technika, ami élvezetesebbé, látványosabbá tehetné. A történelem pedig nem változik meg, a történet ugyanaz marad. Miért kellett?

2018.06.16 Master

Árnyaltan, több oldalról mutatja meg John Gotti jellemét és alakját. Az amerikaiak számára különleges figura, hisz köztudottan nagy-hatalmú gengszter, maffiózó és maffia vezető volt. Az USA -ban ismert a neve az 1985 és 1992 közti időszakból. Sokat s... Több

2018.06.27 Recensor

Közepes lett, nem nagyon ér meg egy mozijegyet, ez az igazság. A látványvilág gyenge, Travolta inkább csak erőlködik és a cselekmény is lapos. Egyszer nézős, maffia fanoknak. Nálam maximum 2.5 csillagot ér (50%).

2018.06.22 Jerico

Travolta nagyot alakít és a rendezés sem rossz. Van izgalom és a néző érdeklődései is végig megmarad. Nekem tetszett, nálam megkapja a 4 csillagot.

2018.11.04 jake_green

Minden elromlik, ami csak elromolhat a Gotti remakeben

Őszintén állíthatom hogy hatalmas csalódás számomra ez a film! Travolta gyenge próbálkozás volt a rendező részéről, hogy megmentse ezt a filmet. Eleve beszélünk egy KEVIN CONNOLLY rendezésről, ami már szinte borítékolható hogy "remake-koppintás-gyanú... Teljes kritika

A film összbevétele 4 343 227 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 15 856 205 forintot termelt. A hazai mozik összesen 23 556 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A filmet eredetileg tavaly év végén tervezték bemutatni, ám aztán a stúdió úgy döntött, hogy csak videóforgalmazásban jelenteti meg. John Travoltának ez nem tetszett és inkább kivásárolta az elkészült anyagot a stúdiótól, s új forgalmazót keresett, amely elintéz egy nagyszabású mozipremiert. A terve sikerült, a kritika azonban rendesen lehúzta a filmet.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A filmben John Travolta (Id. John Gotti), és Ella Bleu Travolta (Angel Gotti) apa és lányát játsszák. Érdekesség még hogy John Travolta felesége Kelly Preston alakítja Gotti feleségét (Victoria Gotti). Igazi családi gengszterfilm. Szerző: Diesel

Eredetileg Joe Pesci alakította volna Angelo Ruggierót. Pesci később 3 millió dollárra perelte a producereket, mivel állítása szerint megszegték a szerződést. A színész azt állította, hogy miután a szerep kedvéért tizenöt kilót felszedett, a producerek inkább egy másik szerepet ajánlottak neki. A per jelenleg is zajlik. (2017. november) (imdb)Szerző: hp

A film női főszerepét eredetileg Lindsay Lohan alakította volna, azonban olyan követelései voltak, melyeket a producerek nem tudtak/akartak teljesíteni. Később Lohan személyesen hívta fel Marc Fiore producert, hogy hadd tarthassa meg a szerepet, de ekkor már késő volt. Szerző: hp

(2018. 09. 07.)
Az emberarcú gyilkos
Bár Travolta Gottija sokat tesz a gengszterromantika felelevenítéséért, az életrajzi film helyenként hűvös karcossággal eleveníti fel a New York-i Cosa Nostra mindennapjait. Remek alakítás, megbízható rendezés, és családbarát érzelmek: most épp ez a jó recept titka. PAPP SÁNDOR ZSIGMOND KRITIKÁJA. Több

(2018. 06. 23.)
Számomra a morális visszásságok tették a legmélyebb benyomást a film megtekintése alatt. Mások talán másképp fognak vélekedni, talán pozitívumokat is fellelnek a Gotti kapcsán. Ha esetleg ilyennek a morzsáját sem találják, akkor én előre szóltam. Több

(2018. 06. 18.)
A Gotti egy sokkal jobb sorsra érdemes történet, amit nagyon rossz irányból közelítettek meg. Egy nagyon durván csapongó és elbaltázott fércmunka, amit Tarvolta próbál menteni, de még neki sem sikerül. Tipikusan olyan film ez, aminek nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Több

Értékelés: 2.5/10
(2018. 06. 27.)
John Travolta írt egy hosszú szerelmes levelet, majd megcímezte önmagának. Több
Az első áruló
Hol nézheted: Telekom TVGO