NA

Nobody's Fool

Yosihiro   2019. 02. 18.
Növér

Remek szókimondó film és talán rámutat a jelen kor legnagyobb csapdájára a párválasztás tekintetében, de jegyezzük meg, hogy ha jó a vége minden jó :) Igényes film kicsit szabad szájú, de ettől eltekintve remek vígjáték. Humor van benne de az érzelem igazából nem jön át a filmen. Ebben picit jobban erősíthettek volna. A színészi alakítások W. Goldberget kiemelve igazából csak a börtönből szabadult nővért említhetem. Goldberg feldobja a filmet és azt hiszem látszik az anyai gondoskodása is. Összességében a film képi és vágási effektjei remekek jó minőségűek. A zene is jól eltalált. A történet hullámzik néhol leül néhol felemelkedik. A történet egy nem átlagos életet mutat be nem átlagos mellékelt szereplőkkel akik jól illeszkednek a történetbe. Talán a legjobb alakítást a börtönből szabadult nővérnek adnám aki az egész film alatt az erotika és nagyvilági beszédet erőlteti. Nem áll rosszul neki, de néhol túlerőltették. A négy csillagot megkapja a film, de W. Goldberg nélkül nem adtam volna meg :) Csak ajánlani tudom mindenkinek akik szeretik a romantikus vígjátékot ez egy remek kikapcsolódás. Üdv Yosi

szintiaa5   2019. 02. 11.
Nekem nagyon nagyon tetszett

Kicsit tanulságos, kicsit vicces, kicsit romantikus, kicsit valóságos és életszerű. Nekem nagyon átjött.