Hosszú utazás

The Longest Ride

2019.07.31 nopepatryk

Engem lenyügözött a film régi, visszatekintõ szála. A jelenben ugyan nem volt túl sok mondanivaló, kissé sem volt unalmas. Végeredményben egy átlagos romantikus film.

2019.02.03 indingo

Tipikus Nicholas Sparks történet. A jelenben játszódó story elég unalmas, viszont a múltbéli már annál jobb és érdekes volt a múlttal összekötő szál is.

2018.02.25 Berto49

Lehet, hogy túlságosan sommás a véleményem a Nicholas Sparks adaptációkról, de aki egyet is látott, az összeset is látta. Mindegyikre vonatkozik a sziruposan giccses nyáltenger nem éppen dicsérő kritikai észrevétel. Valószínűleg az a helyzet, hogy ne... Több

2019.02.18 Timcsi

Előzetes alapján jobbnak tűnt. Kicsit gejlt és valahogy nem tudott lekötni. Szirupos amerikai történet.

2016.07.31 cinderella

Igazi romantikus film, nagyon szép története van. A Nicholas Sparks könyvei alapján készült filmekben még nem csalódtam, ez sem volt kivétel. Aki szereti a romantikus filmeket, annak csak ajánlani tudom.

2016.07.05 veress75

Aki szereti Nicholas Sparks más filmjeit, ez is tetszeni fog. Egy szívmelengető történet a feltétel nélküli szeretetről két különböző generációban ugyanazon sorssal. Megindító, ajánlom mindenkinek.

2018.05.19 BaloghBogi42

Fantasztikus film, régóta kerestem már ehhez hasonlót. Engem picit emlékeztet az Anne Shirley négy részes filmekre, a Levelek Júliának és a Szerelmünk lapjai történetekre. Valahogy ez a film magába tudta foglalni a többit is. Kellemesen romantikus, s... Több

2015.08.26 pisti18

Kreatív film, kifejezetten tetszett a kettőssége, mindig vártam az éppen háttérbe kerülő story folytatását. Aki szereti a romantikus filmeket mindenképpen nézze meg, dupla adagot kaphet magas színvonalon.

2015.11.12 Adell89

Szerintem az egyik legszebb film amit valaha láttam. Először angolul láttam, azóta vagy 4-5X láttam magyarul és még mindig nagyon szeretem. Nagyon megható egy film az utolsó fél órát mindig elsírom.

2016.05.03 Kutyus

Reális problémákat és élethelyzeteket felvető film, ami mindenki számára érdekes lehet. Mind a két főszereplő hitelesen alakít, tetszett az alakításuk. Érdeemes megnézni!

2016.04.18 csilla09

Nagyon tetszett, hogy két fő cselekményszál volt. Én angolul láttam a filmet, és így remekül átjött. Nem tudom, hogy a szinkron mennyire rontotta el a filmet, de nem is szeretném megnézni szinkronosan. Imádom Nicholas Sparks alkotásait. Rettentő jó volt, romantikus és egyben drámai.

2015.08.16 janipapo

Mostanában ez a film a kedvencem,Brit Robertson és Eastwood fiú nagyon jól játszanak.