Hosszú utazás (2015)

The Longest Ride

indingo   2019. 02. 03.

Tipikus Nicholas Sparks történet. A jelenben játszódó story elég unalmas, viszont a múltbéli már annál jobb és érdekes volt a múlttal összekötő szál is.

Berto49   2018. 02. 25.

Lehet, hogy túlságosan sommás a véleményem a Nicholas Sparks adaptációkról, de aki egyet is látott, az összeset is látta. Mindegyikre vonatkozik a sziruposan giccses nyáltenger nem éppen dicsérő kritikai észrevétel. Valószínűleg az a helyzet, hogy nem én vagyok az ideális olvasó/néző, azonban helyettem számos kedvelője van ezeknek a munkáknak. Egyetlen üdítő kivételként ami erősíti a megállapításomat a "Szerelmünk lapjai" említhető, bár az sem zseniális, csak simán jó, elsősorban a kitűnő szereposztás miatt. Különösen a zseniális színésznő Gena Rowlands miatt.

Timcsi   2019. 02. 18.

Előzetes alapján jobbnak tűnt. Kicsit gejlt és valahogy nem tudott lekötni. Szirupos amerikai történet.

cinderella   2016. 07. 31.

Igazi romantikus film, nagyon szép története van. A Nicholas Sparks könyvei alapján készült filmekben még nem csalódtam, ez sem volt kivétel. Aki szereti a romantikus filmeket, annak csak ajánlani tudom.

veress75   2016. 07. 05.

Aki szereti Nicholas Sparks más filmjeit, ez is tetszeni fog. Egy szívmelengető történet a feltétel nélküli szeretetről két különböző generációban ugyanazon sorssal. Megindító, ajánlom mindenkinek.

Melissa Benoist
Jack Huston
Melissa Benoist
Jack Huston
Scott Eastwood

Egy erősebb történettel, jobban vezetett karakterekkel, gondosabb castinggal sokkal jobb film született volna, de ha mostanában készült romantikus alkotást szeretnénk látni, egyszeri szórakozásnak kiváló választás. több»