Az Útvesztő - Tűzpróba

Maze Runner: The Scorch Trials

Vox.hu

Értékelés: 5.5/10
Az Útvesztő: Tűzpróba
Míg a szereplők kiszabadultak a labirintusból, a készítők most sétáltak csak bele egy útvesztőbe. Több

Filmtekercs.hu

A kamera mögött: Pados Gyula
James Dashner Az útvesztő tetralógiájának második része, a Tűzpróba jobban sikerült, mint elődje: izgalmasabb, látványosabb, fordulatosabb kalandban van részünk – többek között Pados Gyulának, a film hazai operatőrének köszönhetően. Több

Smoking Barrels

Az útvesztő - Tűzpróba
Elődjéhez hasonlóan ezt a darabot is érdemes megnézni, ha két óra agyatlan szórakozásra vágyik valaki, de szerintem lesznek még rajtam kívül, akik rossz szájízzel nyugtázzák majd a film le(nem)zárását. Több

Filmtrailer.hu
2015/09/18

The Walking Mad
Az útvesztő folytatásában ezúttal valóban a lovak közé hajítják a gyeplőt, és ezt tessék szó szerint érteni! A Tűzpróba legnagyobb erénye, hogy az alkotók el mertek szakadni James Dashner azonos című regényének lapról lapra történő vászonra adaptálásától, és az alapokat megtartva olyan úton elindulni, amellyel sikerül felülmúlni még a könyv nyújtotta élményt is – ez pedig az adaptációk esetében az a bizonyos fehér holló kategória! S így a majdani banális végkifejlet is megbocsátható, hiszen az út a fontos, s nem a cél.

Hetediksor.hu
2015/09/20

Az Útvesztő: Tűzpróba
Az első rész varázsa és a hatalmas cliffhanger után már vajmi kevés bizalmat lehetett szavazni az Útvesztő folytatásának. Futás, menekülés, újból bajba keveredés, válaszok nélkül. A könyv legtöbbet érő momentumai és szörnyei félredobva a kukába, egy olyan szkriptnek és sztorinak adva helyett, ami köszönőviszonyban sincs a nyomtatott változattal. Ahogyan Thomas is mondta a film végéhez közeledve, belefáradt a menekülésbe, osztozunk ebben. Több

jerrycomovie
2019/03/21

Maze Runner: The Scorch Trials (2015)
Megtekintés: Young Adult, ami azt jelenti, hogy harminc felett már nem biztos, hogy le tud kötni. Durvának nem elég durva. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!