Az Útvesztő - Tűzpróba (2015)

Maze Runner: The Scorch Trials

Vélemények: Az Útvesztő - Tűzpróba (2015)

Érdeklődő   2021. 01. 30.

Az első rész nyomába se eredhet

Sajnos a mozgókép második része nem hozta a várva várt eredményt. Az első rész befejezésekor történő felcsigázás a második rész nézése közepette szép lassan az érdektelenség homályába veszett. Abban bízva ültem le a történet folytatása elé, hogy talán ennek a filmnek sikerül egy olyan képi világot elém varázsolnia, ami méltó az első rész folytatásához. Nem így lett. A harmadik részt már egy kicsit kétkedve fogom megnézni.

indingo   2016. 02. 16.

Én még mindig magam alatt vagyok.......... Ha nem olvastam volna a könyvet, talán tetszett volna, de így? Az egész filmet felhúzott szemöldökkel ültem végig és csak pislogtam, hogy ez mi? Mindössze néhny percnyi rész volt csak, ami egyezett a könyvve... több»

ArpiHajdu és Réci   2018. 02. 11.

Elég nevetségesre sikeredett…

A regényadaptáció első része még tartogatott izgalmakat és egyfajta különleges légkört teremtett ezzel a bezártság érzettel, és hogy a szereplőknek fogalma sincs mire számíthatnak a külvilágban sőt, egyáltalán kijutnak-e a tisztásról valaha. Több oly... teljes kritika»

dulkap   2016. 01. 19.

Eléggé más, mint az első rész, de nem csak emiatt nem tetszett. Logikátlan és értelmetlen cselekedetekkel van tele film. Egész tűrhető kezdet után brutális sebességgel halad a borzalmasan rossz kategória felé, pedig az első rész nem is volt rossz. De... több»

Deku   2017. 10. 22.

Nagyon pont középtájon találta el a film ezt a stílust. De szerintem ez megtette. Egy biztos, hogy ez a film nem volt tökéletes és kidolgozott viszont egynek bőven megjárja és nekem valamiért még így is tetszett.

Yosihiro   2021. 01. 02.

Útvesztő 2.

Én nem a könyvből indulok ki, mert ez nem olyan oldal, ahol a könyveket kell véleményeznem. A film alapja a könyv, amire írtak egy történetet és forgatókönyvet, nekem ez az alap. Az biztos, hogy a könyv részletgazdagabb, és eltér, de a film más. A... teljes kritika»

Thibo84   2016. 06. 26.

Elég gyengére sikeredett az első részhez képest, és a könyvtől is nagyon eltér.

Orosz István   2017. 08. 05.

Nekem nem tetszik, átment egy zombi apokalipszisbe. A könyvet olvastam, semmi nem így van. Inkább végig se néztem, mert számomra hatalmas bukás az egész film. A folytatásra sem vagyok kíváncsi.

MP170506   2016. 02. 16.

Ez a rész ütősebb lett, mint az első rész! Nagyon izgalmas és fordulatos lett és a látványvilága is kiváló! Nekem a színészek alakítása is nagyon tetszett!

Szilonka   2017. 05. 31.

Látványos és izgalmas volt, de valahogy nem vágyom rá, hogy még egyszer megnézzem. Az első rész, az alapsztori megismerésével jobban bejött.

puffancshercegnő   2016. 09. 10.

Másabb, mint az első rész. Dinamikus volt, jók voltak az akció jelenetek, de nekem az első még mindig jobban tetszik. Ettől függetlenül szórakoztató volt, lekötötte a figyelmet, és utána is ébren tartotta, mert kíváncsivá tett a folytatásra, amit valószínűleg meg is nézek majd.

Ms. Akárki   2019. 06. 16.

Izgalmas folytatás, de kicsit kilépett a komforzónájából ez a film, sajnos. Ehagyta minden eddigi részben lévő jól működő elemét szinte. Kicsit zombifilm lett a végére. Ettől még élvezhető csak történetben több fordulatot vártam volna ettől a filmtől.

harnas1207   2019. 03. 25.

Nem olvastam a könyvet, de első ránézésre tudtam, ez egy tini film. Ennek tudatában kezdtem el nézni, de nagyon irritáló volt, hogy a stílus minden jegyét magán hordozta. Aztán a közepetáján elaludtam rajta, az bizonyította be igazán, hogy mennyire nem nekem való.

Edii   2015. 10. 01.

Nagyon tetszett, szerintem jobb lett, mint az első rész, pedig az is nagyon jól sikerült. Izgalmas, fordulatos történet, ami végig leköti a néző figyelmét, a szereposztás pedig kiváló. Jöhet a 3. rész! :)

Bazzzsi   2017. 10. 22.

Úgy éreztem, hogy sok mindent akartak besűríteni a történetben. A látvánnyal meg voltam elégedve, az elég jó lett. Az előző részt azért látni kell, hogy képben legyen az ember.

Norbi   2018. 07. 27.

Mivel nem ismerem a könyvet amiből készült , nem volt mihez hasonlítanom ( ez szerencse,mert általában a könyvet elolvasók csalódnak a filmben), és nekem tetszett, volt pár logikai baki benne, de fordulatos és magával rántó film lett.

TomÁcs   2018. 04. 15.

Látványos és izgalmas történetet hoztak össze a készítők. Jók a szereplők és látványosak a jelenetek. Az író botrányai kicsit beárnyékolják a harmadik részt, de arra is kíváncsi vagyok.

VvV   2016. 05. 13.

Nekem sok volt a film. Apokalipszis utáni zombi lényekkel megtűzdelt tinifilm.

BoBamburg Nézhetetlen  2019. 01. 26.

Buggyantak mi?! :,DDDD

Én ugyan nem olvastam a könyvet, és nem is tervezem, mert ezek a filmek biztos nem hozták meg hozzá a kedvem. Mondjuk ezt a részt félbe is hagytam, sajnos nagyon gyenge és erőltetett az egész, nekem volt kellemetlen nézni. Harmadik résznek már inkább neki se állok, elég volt ennyi ebből a szériából.

Lonka   2016. 02. 19.

A második és a harmadik részből táplálkozik a film, meg valaki agyszüleményéből. Olyan részek voltak benne, ami egyáltalán nincs a könyvben, teljesen más irányba viszik a története. Mindezektől függetlenül kíváncsi leszek a harmadik filmre.

MKristijan   2016. 11. 18.

Nem hozta az első rész színvonalát, de attól függetlenül mégis adott valami olyat ami végig leültetett a kanapéra, úgy hogy nem bántam meg.

Greeta   2016. 09. 28.

Izgalmas film, végig pörgős nincs benne gy unalmas perc sem. Kíváncsi vagyok a következő részre.

Timcsi   2016. 06. 19.

A könyvtől sok helyen eltér, ez nem annyira tetszik, de ettől függetlenül végig izgalmas és pörgős a film.

dittee   2015. 12. 08.

Ez a film, még az első részen is túl tesz, pedig az is nagyon jó volt, de ez még izgalmasabb és fordulatosabb lett. A látvány itt is kiváló és a szereplők is nagyszerű alakítást nyújtanak.

moviewer   2017. 07. 21.

A film nézése közben az volt a benyomásom, hogy nem egy önálló filmet akartak alkotni, csak kiadtak egy hosszú átvezetőt az első és a harmadik film között. Lényegében nem volt nagy történet, a logikát is eléggé félretették helyenként. Egy látványfilmnek azért elmegy. Bízom benne, hogy a folytatás jobb lesz.

Curacao86   2016. 01. 17.

Megérdemlik...

Az első része legalább egységesen felépített film volt, bár elég kis plusz infót kaptunk a film végén azzal kapcsolatban, hogy miért jött létre az Útvesztő. Ez a 2-dik fejezet eléggé részekre volt tagolva és sokszor, főleg az "ijesztegetős" és azt me... teljes kritika»

Annuska   2016. 04. 04.

Szerintem az ötlet jobb, mint a megvalósítás. Én olvastam az összes könyvet és így már ne annyira érdemes, mert tudom, hogy mi lesz a vége, bár nagyon eltér a könyvtől, már már zavaróan és egészen más irányba halad a történet, mint a bookban.

Nathan03   2016. 02. 07.

Az első rész nagyon tetszett a második rész pedig még jobb is lett annál. Vártam a folytatást az első rész után és nem csalódtam jó lett. Ez a sivatagos kicsit posztapokaliptikus világ nagyon bejött. Jó film ami túl szárnyalta az első részt akinek tetszett az első rész az ne hagyja ki ezt sem.

belavagyok   2020. 09. 22.

Az első részhez hasonlóan ez is egy sötét titkokkal és kalandokkal teli film lett. Volt benne sok akció és a látványt is ki kell emelni.

czigler.nora   2017. 10. 19.

Az első fényévekkel jobb, de komolyan, ég és föld. Aki arra s7zámít, az a színvonalú folytatás lesz, az ne nézze meg, mert csalódni fog. Mint én. A zombik meg..