A mestergyilkos: Feltámadás

Mechanic: Resurrection

2016.09.20 Zzssuuzzssii

Moziban jó szórakozást nyújtott! Nagyon pörgős, cselekményes film, és a sok akciójelenet nem ment a sztori rovására. Látványos film, vannak benne fordulatok és érzelmek is.

2019.02.18 Nagy Zsolt

Film Jason Statham meztelen felsőtestéről

A tinilányok, akik a "rosszfiúkra" buknak, biztos állva pisilnek, valamint a 6-10 éves kissraácok ,a pókemberes falramászásért lehet, kedvelni fogják de a többieknek egy rossz James Bond másolatnak, sőt, rossz James Bond paródiának tűnik! A már említett meztelen felsőtest és az alsó középostyába tartozó félvér-ázsia partner szexjelenete volt a film "csúcsa"! Ezt már csak Statham magyar hangja tudná "überleni". Nem tudom ki pénzelte a forgatást és nem is tudom, mennyit keresett, de szerintem nem ér meg egy mozibelépőt!

2018.09.03 bart

Hollywwod mindenből készít folytatást, a recept egyzerű: drága gyártás mellett, nagy sztárokkal kell csinálni. Szerintem most egy kicsit mellényúltak ezzel a filmmel. Akciónak akciós, és... ennnyi. Lehtene egy kicsit ravaszabb.

2017.09.04 M4T

A film az elején még nagyon ígéretes. Csodás trópusok, váratlan események... amik innentől fogva abszolút kiszámíthatókká válnak. Jessica Albát nem volt túl erős a szerepben, plasztikusnak tűnt az alakítása. Jason Statham csinálja azt, amiért szeretj... Több

2016.09.01 Sonny

Nagyon erős gyártás párosult gyenge történettel, ez igaz, de ez nem annyira zavart engem. Pörgős akciót láthattunk ismert receptre. Nekem Tommy Lee Jones karaktere tetszett a legjobban. Ha lsz folytatás, akkor őt mindenképpen visszahozhatnák.

2016.09.05 olgaasFug

Ütős kis akciófilm, nem adok helyet rossz kritikának. Pont az történik a filmben, ami a film lenni akar. Látványos rohanás a világ legjobb bérgyilkosával, akit sikerül alaposan felbosszanti. Jason Statham ebben a figurában a legjobb.

2018.09.02 migoras

Egészen meglepő végeredményt produkált a Mestergyilkos folytatására tett kísérlet. Jason Statham szerethető, de a történet, amin végigrohan... másfelől végigrohan szinte az egész bolygón nagyon látványosan az egész stáb. Ellenben a történet megcsavarására tett próbálkozások nem igazán voltak kiszámíthatatlanok.

2016.09.03 Csaneszka30

Sajnos ez csak átlagos Statham film lett!!Nem fáj,de semmi extra!!