Tolvajok társasága

The Misfits

2021.12.22 Greeta

Annyira szerettem volna, hogy jó legyen, de csalódnom kellett. A téma sajnos nem túl egyedi, és a történet is lapos lett.

2021.12.20 HE7EDIK

Ha valaki nagyon unatkozik, lesse meg, de sok jóra ne számítson. Egykor szebb napokat látott ismert arcok fájdalmas vergődése az egész.

2021.10.12 Szilonka

Már az első pár jelenet felkelti a néző figyelmét, de folyamatosan ellaposodott a történet. A szereposztása izgalmas volt, de nem sokat dobott ez a filmen.

2021.08.29 Szilárd-Leo

Jó. Vagy mégse?

A filmről csak annyit elég, jó, de van egy kis bökkenő. Nagyon összecsapott film lett belőle. Nézzük az elejétől! Főhősünk megszökik a börtönből. 1. De a zsaru el akarja kapni. Itt jön a képbe a csapat, ami kicsit összecsapott banda. 2. Mit akarnak kirabolni? És inkább ellopni az aranyat? 3. És itt jön a vége, sikerül is egy sas formájában. Nézzétek meg, kár, hogy vicces, drámainak nem mondhatom, de megnézhető egyszer! A kritika annyi, hogy túl gyenge, hogy leírhassam. Összességében 6,8xx

2021.07.15 skyman

Na jó, hát nem vagyok benne biztos, hogy erre a filmre annyira szükségünk lett volna. Bár alapvetően nincs vele semmi gond, de ennyire elcsépelt sztorit már szabályosan pofátlanság letenni az asztalra.

2021.07.12 cvölf

Pierce Brosnannek egyszerűen már csak nem áll jól ez a szerep, annyi remek alakítást láthattam tőle az elmúlt években, mind rendkívül "elegánsnak" voltak mondhatók, ez szerintem nagyon félrement.