Tolvajok társasága

Tim Roth
Pirat Nithipaisarnsakul
Jamie Chung
Pierce Brosnan

Még a legelszántabb nyomozó sem tudja elkapni Richard Pace-t, a zseniális tolvajt, aki ellen már jó ideje nemzetközi elfogatóparancsot adtak ki. Az FBI és a hatóságok elől való menekülése Peace-t azonban egy különös szervezet felé sodorja, akik amolyan modern Robin Hoodként tevékenykednek.… Több

Rendező: Renny Harlin
Forgatókönyvíró: Kurt Wimmer, Robert Henny
Premier (HU): 2021.07.15. | Telekom TVGO (2021.11.15.)
Forgalmazó: Vertigo

2021.12.22 Greeta

Annyira szerettem volna, hogy jó legyen, de csalódnom kellett. A téma sajnos nem túl egyedi, és a történet is lapos lett.

2021.12.20 HE7EDIK

Ha valaki nagyon unatkozik, lesse meg, de sok jóra ne számítson. Egykor szebb napokat látott ismert arcok fájdalmas vergődése az egész.

2021.10.12 Szilonka

Már az első pár jelenet felkelti a néző figyelmét, de folyamatosan ellaposodott a történet. A szereposztása izgalmas volt, de nem sokat dobott ez a filmen.

2021.08.29 Szilárd-Leo

Jó. Vagy mégse?

A filmről csak annyit elég, jó, de van egy kis bökkenő. Nagyon összecsapott film lett belőle. Nézzük az elejétől! Főhősünk megszökik a börtönből. 1. De a zsaru el akarja kapni. Itt jön a képbe a csapat, ami kicsit összecsapott banda. 2. Mit akarnak kirabolni? És inkább ellopni az aranyat? 3. És itt jön a vége, sikerül is egy sas formájában. Nézzétek meg, kár, hogy vicces, drámainak nem mondhatom, de megnézhető egyszer! A kritika annyi, hogy túl gyenge, hogy leírhassam. Összességében 6,8xx

2021.07.15 skyman

Na jó, hát nem vagyok benne biztos, hogy erre a filmre annyira szükségünk lett volna. Bár alapvetően nincs vele semmi gond, de ennyire elcsépelt sztorit már szabályosan pofátlanság letenni az asztalra.

A film összbevétele 1 508 140 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 28 203 300 forintot termelt. A hazai mozik összesen 17 060 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A filmben látható sivatagi jelenetben a stáb csakugyan homokviharban forgatott.Szerző: csd

(2021. 07. 15.)
Hát ehhez a produkcióhoz adta a nevét Tim Roth, akinek képtelenség értékelni „főgonoszként” a játékát, mert egyszerűen nem írtak neki karaktert és jeleneteket, csak savanyú arccal átsiet néha folyosókon. Jóval több játékidő jut Pierce Brosnannek, aki kisujjból kirázza a sármosan öregedő mestertolvaj közhelyes szerepét, de még akkor is végtelenül kí... Több
Fubar
Megszállottak viadala