papaja   2017. 01. 07.

Nagyon hullámzó volt az egyes részek minősége, volt, mikor végigunatkoztam az egészet, de volt olyan is, hogy a rettegéstől odafagytam a fotelba. Ami a legizgalmasabb volt belőle, az az intro, engem néha jobban megrémisztett mint maga a filmbeli téma.

cvölf   2016. 09. 03.

Számomra ez az X-akták gyengébb variációja volt.

Stiff   2016. 01. 08.

Remek misztikus sorozat, amin felnőttem, és el sem tudtam volna képzelni, hogy közben valaki nem csinálja össze magát a félelemtől. Aztán később rákaptam az X-Aktákra, akkor már éreztem, hogy bár nem volt rossz, ez még messze volt az igazi borzongató rettegéstől

Lloyd Bridges
Beau Bridges
William Sadler
William Sadler
Sofia Shinas

Nem szükséges hozzá eltökélt horror, vagy sci-fi fanatikusnak lenni, hiszen nem csupán a téma szerelmeseinek szól, hanem mindenkinek, aki szórakozásra, kikapcsolódásra vágyik egy háromnegyed órás sorozat epizód segítségével. több»

Ezt a sorozatot, Végtelen határok címmel sugározták Magyarországon.