Végtelen határok

Végtelen határok

The Outer Limits

A Végtelen határok című széria az 1960-as évekből jól ismert sci-fi sorozat újragondolása, melynek epizódjait sokszor csavaros befejezés, természetfeletti lények jelenléte és olykor több epizódon át tartó rejtély… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada

William Sadler
William Sadler

2022.03.13 JRD

X-akták hatás...

Egy újabb, a múlt században született sorozat, mely szintén a világ rejtelmeit kutatja. Talán pont az X-akták ihlette, erősen hajaz rá. Érdemes megnézni! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2017.01.07 papaja

Nagyon hullámzó volt az egyes részek minősége, volt, mikor végigunatkoztam az egészet, de volt olyan is, hogy a rettegéstől odafagytam a fotelba. Ami a legizgalmasabb volt belőle, az az intro, engem néha jobban megrémisztett mint maga a filmbeli téma.

2016.09.03 cvölf

Számomra ez az X-akták gyengébb variációja volt.

2016.01.08 Stiff

Remek misztikus sorozat, amin felnőttem, és el sem tudtam volna képzelni, hogy közben valaki nem csinálja össze magát a félelemtől. Aztán később rákaptam az X-Aktákra, akkor már éreztem, hogy bár nem volt rossz, ez még messze volt az igazi borzongató rettegéstől

Ezt a sorozatot, Végtelen határok címmel sugározták Magyarországon.Szerző: rbernadett

Értékelés: 7.5/10
(2018. 03. 03.)
Nem szükséges hozzá eltökélt horror, vagy sci-fi fanatikusnak lenni, hiszen nem csupán a téma szerelmeseinek szól, hanem mindenkinek, aki szórakozásra, kikapcsolódásra vágyik egy háromnegyed órás sorozat epizód segítségével. Több