A titkok háza

A titkok háza

The Rental

Jeremy Allen White
Alison Brie

Két pár kibérel egy tengerparti nyaralót az ünnepi hétvégére. Az utazás azonban olyan titkokat tár fel, melyek ismeretében a barátok egészen új fényben látják egymást.

(qwer)

Rendező: Dave Franco
Forgatókönyvíró: Dave Franco, Joe Swanberg, Mike Demski
Premier: 2020.06.18. | Telekom TVGO (2021.05.01.)

2021.11.20 BoBamburg

Számomra az egyik legnagyobb meglepetése volt a 2020-as évnek. Tök jól össze van rakva, végig fent tudja tartani a feszültséget és szépen keveri a drámát a misztikus horrorral. Szerintem mindenképp érdemes tenni vele egy próbát.

2020.12.02 Kóborló

Feszült thriller? Párkapcsolati dráma? Vagy egy slasher horror? Van itt minden...

Kíváncsi voltam erre a filmre, merthogy a legtöbb helyen igencsak érdekes egyvelegként emlegették, ami a horror és a thriller elemek egyfajta határmezsgyéjén egyensúlyozott. Ha ehhez hozzávesszük azt is, hogy a rendezését James Franco öccse, Dave Fra... Teljes kritika

2021.09.20 jfruzsi97

Hááát... Nehézkesen indult be a film, aztán a közepén valamicske történt. Ééés ennyi, vége is. Számomra nagyon lezáratlan lett. Kicsit sajnálom is, nem lett valami jól kivitelezve.

2020.12.03 stevepisti

Amennyire lassan és jól építkezik az első felében a film, annyira gyorsan vége is lesz. Kár volt ennyire hirtelen befejezni, egy picit lehetett volna még csűrni-csavarni a végét. Így a közepes szintet üti meg csupán.

2020.12.01 János Antal

Fura

Az első 1 óra inkább a thriller, az utolsó fél óra a horror. Talán jobb lett volna, ha a thriller vonalat viszik tovább, ez így egy kicsit fura egyveleg volt. Spoiler!!! Szóval egész jól indul a már az elejétől fogva sejthető viszonnyal, a fura tulaj/házmesterrel, a kamerák miatti patthelyzettel, aztán jön "Jason" az utolsó 20 percre, és lekaszabol mindenkit. Az egész jól felépített sztorit egy csavar helyett inkább egy "mezei" sorozatgyilkossal zárják le. Kár érte... Mindenesetre azért egyszer nézhető szerintem.

A filmbéli Michelle szerepében látható Alison Brie 2017 márciusa óta a film rendezőjének, Dave Franconak a felesége.Szerző: Kóborló

Ez a film Dave Franco rendezői debütálása.Szerző: Kóborló